Söz dizisi Ateş kimdir? Eren Vurdem (Karabatak) diziden ayrılıyor mu?

"Söz'de Ateş şehit olacak mı?" sorusu ile ilgili belirsizlik devam ederken Eren Vurdem'den gelen paylaşım kafaları karıştırdı. Söz yeni bölüm fragmanında beyaz bir örtünün üzerine örtülen Türk Bayrağı dizinin takipçilerine şehit olabileceği şüphesini uyandırmış sağlık görevlilerinin çıktığı esnada timdeki askerlerin esas duruşa geçmesi ise şüpheleri arttırmıştı. Peki, Söz dizisindeki Ateş karakterine hayat veren Eren Vurdem kimdir?Söz dizisi Karabatak'tan gelen haberle dizinin takipçilerini üzdü.
Fragmanın ilerleyen bölümlerinde Türk Bayrağı’nın beyaz bir kefenin üstüne örtülmesi ve timdeki tüm askerlerin sağlık ekiplerinin binadan çıktığı esnada hazırola geçmesi dizinin takipçilerinde şüphe uyandırdı.
Dizide Ateş rolüne hayat veren Erden Vurdem’in Twitter’dan ve Instagram’dan kendi fotoğrafını paylaşması ve “sözşehidim” hashtagini kullanması diziden ayrılacağı iddialarının kuvvetlenmesine neden oldu.
Peki, Eren Vurdem kimdir ve bundan önce hangi projelerde yer aldı?
29 yaşındaki başarılı oyuncu Eren Vurdem’in canlandırdığı Başçavuş Ateş karakteri takma adı ile Karabatak olarak da biliniyor. Kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde yer alan Vurdem oyunculuğun yanı sıra sporla da yakından ilgileniyor.
Bir dönem “Mic Neşter” adı ile rap müzik de yapan başarılı isim son olarak “İnadına Aşk” dizisinde yer almıştı.
6 / 6
Başarılı oyuncunun daha önce bulunduğu projeler ise şöyle;
2009 Hesaplaşma
2009 No Ofsayt
2010 Şevkat Tepe
2011 Arka Sokaklar
2012 Jin
2012 Şubat
2014 Kutu Cüceleri
2014 Yolculuk
2015 Son Mektup
2015 İnadına Aşk
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS