Avlu dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri ile ilk sınavını veriyor!

Avlu dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri ile ilk sınavını veriyor!

Avlu dizisi oyuncuları merakla beklenen dizinin hapishane hayatını anlatacağının ardından merak konusu olmuştu. Geçtiğimiz günlerde dizinin oyuncu kadrosunun netleşmesinin ardından Avlu’daki karakterleri canlandıracak isimler açıklanmıştı. Peki, Avlu dizisinde hangi ünlü isim hangi karaktere hayat verecek?

Avlu dizisi oyuncu kadrosu 29 Mart’ta yayın hayatına başlayacak dizinin fragmanlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmaya devam ediyor. Kadın mahkumların kaldığı cezaevinde yaşananları ekrana taşıyacak olan dizi için dev bir plato kuruldu. İşte Avlu dizisi ile ilgili merak edilen tüm detaylar…

AVLU OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ…

AVLU DİZİSİNİN KONUSU NE?

Heyecanla beklenen dizinin konusu ile ilgili yapılan açıklama şöyle; Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan’ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz’in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.  İki kadın da Deniz’i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz’in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

KOLERA VE ANKARALI YASEMİN AVLU DİZİSİNE KONUK OLUYOR

İkili dizi içerisinde kendi parçalarını seslendirecek. Kolera (Esen Güler) rap müziği ile bölümde yer alırken Ankaralı Yasemin (Yasemin Aydın) ise fantazi türünde bir şarkıyı seslendirecek.

Limon Film imzalı projenin başrollerinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı , Şebnem Dönmez ve Rüçhan Çalışkur yer alıyor. Projenin yönetmen koltuğunda İftarlık Gazoz, Dondurmam Kaymak gibi başarılı projelere imza atan Yüksel Aksu oturuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS