Son Dakika

Bülent, Cesur ve Güzel 8 Haziran son bölümde Sühan'a kötülük yapıyor!

Bülent, Cesur ve Güzel 8 Haziran son bölümde Sühan'a kötülük yapıyor!

Bülent, Cesur ve Güzel 8 Haziran son bölümde Sühan'a kötülük yapıyor!

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı Bülent'in hazırladığı plan ile Sühan ve Cesur'a yaptığı kötülük sonrası merak konusu olurken işlemediği suç üzerine kalan Tahsin, damadı ile yüzleşmişti. Babasının böyle bir yapmasına ihtimal vermeyen Sühan ise "Gerçekten o yapmış olamaz" diyerek sorgulamaya başlayacak. Öte yandan yaptığı kötülükten dolayı pişman olan Bülent ise "Anne ben çok kötü bir şey yaptım" diyecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Cesur ve Güzel son bölümde Sühan'ın başına gelenler dizinin takipçilerini üzerken yaşananlar nedeniyle suçlamaları kabul etmeyen Tahsin, asum olduğunu anlatmaya çalıştı. Baba olacağını öğrendikten sonra büyük bir sevinç yaşayan Cesur, Rıza haberi sonrası Sühan’a bebeğini de kast ederek “İkinizde hazır olun yakında evleniyoruz” diyecek. Cesur ve Güzel’in yeni bölüm fragmanına göre Hülya ve Cahide arasında da tehlikeli çekişme devam edecek.

CESUR VE GÜZEL 30. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Perşembe günleri izleyici ile buluşan Cesur ve Güzel’de bu hafta Sühan ve Cesur’dan gelecek haber herkesi mutlu edecek. Tahsin Korludağ’ın yaptıklarına rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen çift bebeklerinin de etkisiyle ikinci kez nikah masasına oturacak. Cesur’a aşık olan avukatı ise düğünde çifti yalnız bırakmayacak. Öte yandan Cesur hastane odasında zor durumda kalan Sühan’ın yanına giderken “Böyle bir şey nasıl olacak?” diyecek. Sühan’ın bebeğinin zarar göreceği tahmin edilirken Bülent yaptığı oyundan oldukça pişman olacak. Yine de suçun Tahsin’in üzerine kalması sağlanırken onunla yüzleşmek isteyen Cesur, uçurumun kenarına gidecek. Tahsin ve Cesur arasında geçen konuşmanın ardından Sühan “Hayır böyle bir şeyi gerçekten sen yapmış olamazsın değil mi?” diyecek. Tahsin ise başka bir kişi ile yapacağı konuşmada Hamiyet’ten bahsederken karşı taraftan “Evet, .ok iyi tanırdım rahmetliyi” sözlerini duyacak.

CESUR VE GÜZEL’DE GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER YAŞANDI?

Kızının istemediği adamla evlenmesine engel olamayan Tahsin, Rıza’nın işlediği cinayetin de üzerine kalma ihtimali nedeniyle sıkıntılı günler geçirdi. Son olarak kendi torununa zarar vermekle suçlanan Korludağ, yaptığı kötülükler nedeniyle tüm suçların üzerine kalmasına isyan etti.