Yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı

  1. Ajanda
Yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı
Yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı

Diriliş Ertuğrul'da yeni sezon bekleyişi devam ediyor...Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Engin Altan Düzyatan’ın canlandırdığı karakter olan Ertuğrul Bey’in şehit olacağı öne sürülmüş ve bu nedenle Düzyatan’ın dizinin yeni sezonunda yer almayacağı iddia edilmişti. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada ise iddiaların gerçeği yansıtmadığı ifade edilmiş ve Düzyatan’ın gelecek sezonda da dizinin kadrosunda olacağı belirtilmişti.

Diriliş Ertuğrul 4. sezon fragmanı dizinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili net bir bilgi vermese de 25 Ekim tarihi sosyal medyada yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde sevilen dizinin gelecek sezonunun ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunulmuş ancak tarihle ilgili bir detay paylaşılmamıştı. Peki, Diriliş dizisi  hangi gün ekranda yerini alacak? İşte detaylar…

4. SEZON ÖZETİ

Haçlılarla mücadelesini sürdüren Ertuğrul Bey sezon finalinde ağır bir yara almıştı. Yeni sezon fragmanında Ertuğrul Bey’in annesinin ellerini başına koyarak ağlamaya başlaması ve Dündar Bey’in kılıcını çekmesi yeni gelişmelerin yaşanacağını gösterdi. Şehit olduğu düşünülen Ertuğrul Bey’in gerçekten ölüp ölmediği ise ilk bölümde ortaya çıkacak. Dizinin yeni sezonunun ise 25 Ekim'de yayınlanması bekleniyor.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİRİLİŞ'TEN AYRILACAK MI?

Çavdar Obası’nı karıştıran kötü haber tanıtım videosunda verilirken “Ertuğrul Bey’in ruhu için mücadele edin” sözleri Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılacağı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Geçtiğimiz sezonun sonlarında yara alan Ertuğrul Bey’in şehit olacağı öne sürülmüş bu nedenle de Düzyatan’ın dizinin gelecek sezon kadrosunda yer almayacağı öne sürülmüştü. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada ise iddialar yalanlanmış başarılı oyuncunun yeni sezonda da kadroda olacağı açıklanmıştı. Sezonun ilk fragmanında Ertuğrul Bey’in şehit olduğu konuşulmaya başlayınca diziseverlerin kafası bir kez daha karıştı. Düzyatan’ın da 30 Eylül’den bu yana sosyal medyada paylaşımda bulunmaması dikkatlerden kaçmazken konuyla ilgili önümüzdeki günlerde yeni bir açıklama yapılması bekleniyor.

TRT1 YAYIN AKIŞI 11 EKİM

Sevilen dizinin yayın tarihi nedeniyle TRT1’in 11 Ekim yayın akışı merak konusu oldu. Dizinin yayın saatinde “Kod Adı: U.N.C.L.E.” adlı sinema filminin ekranda olacak olması nedeniyle Diriliş dizisinin bu akşam da yayınlanmayacağı kesinleşti.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS