Yapımcı açıkladı, Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor?

Yapımcı açıkladı, Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor?

Ne zaman başlayacağı merak konusu olan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonuna ait fragman izleyiciyle buluştu. Gelecek sezonun tanıtım videosunda Ertuğrul Bey’in ölümü ile ilgili detaylar dizinin tutkunlarını üzerken Dündar Bey'in intikam yeminleri yeni sezona damga vuracak. Peki, Diriliş dizisi ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı 4'üncü sezonun 25 Ekim Çarşamba günü başlayacağı resmen duyurdu. Her çarşamba takipçileriyle buluşacak projede gelecek sezon kötü olaylarla başlayacak. İşte Diriliş’in gelecek sezonunun yayın tarihi ve tanıtım videosu…DİRİLİŞ 18 EKİM'DE YAYINLANACAK MI?


TRT1 yayın akışı içerisinde Diriliş dizisinin de yer almasıyla birlikte sevilen dizinin takipçileri heyecanlandı. Yayıncı kuruluştan yapılan açıklamada gelecek sezonun başlangıç tarihinin 25 Ekim Çarşamba olarak açıklanması nedeniyle bu akşam ekranda olacak bölümde kolaj videolardan ve eski bölümlerden oluşacak.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 92. BÖLÜM ÖZETİ


Yeni sezonda izleyiciyi şaşırtmaya devam edecek dizide Ertuğrul Bey’in yaralanmasının ardından cansız bedeninin bulunduğu iddia edilecek. Ertuğrul Bey ile ilgili görüntülerin gösterilmemesine rağmen şehit olduğu düşünülen Ertuğrul Bey’in yerine Dündar Bey geçecek. Abisinin intikamını almak için yeminler eden Dündar obasını toplayacak. Herkesi toplayarak bir konuşma gerçekleştiren Dünday Bey kılıcını havaya kaldırarak “Ertuğrul Bey’in davasını bıraktığı yerden devam ettirmeye kararlıyım” diyecek. Emir Sadettin’in gücünü arkasına alan kişilerse topraklar hüküm sürecek kişilerin kendileri olduğunu belirtecek. Ormanda yakılmış halde bulunan cesedin Ertuğrul Bey’e ait olup olmadığı ise gelecek bölümde ortaya çıkacak.ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA DEVAM EDECEK Mİ?


Çavdar Obası’nı karıştıran kötü haber tanıtım videosunda verilirken “Ertuğrul Bey’in ruhu için mücadele edin” sözleri Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılacağı iddialarını bir kez daha gündeme getirdi. Geçtiğimiz sezonun sonlarında yara alan Ertuğrul Bey’in şehit olacağı öne sürülmüş bu nedenle de Düzyatan’ın dizinin gelecek sezon kadrosunda yer almayacağı öne sürülmüştü. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada ise iddialar yalanlanmış başarılı oyuncunun yeni sezonda da kadroda olacağı açıklanmıştı. Sezonun ilk fragmanında Ertuğrul Bey’in şehit olduğu konuşulmaya başlayınca diziseverlerin kafası bir kez daha karıştı. Düzyatan’ın da 30 Eylül’den bu yana sosyal medyada paylaşımda bulunmaması dikkatlerden kaçmazken konuyla ilgili önümüzdeki günlerde yeni bir açıklama yapılması bekleniyor.TRT1 YAYIN AKIŞI: 18 EKİM ÇARŞAMBA


Uzun zamandır 4’üncü sezonu heyecanla beklenen dizide yaşanacak gelişmeler sezonun tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından ortaya çıkmıştı. TRT’nin yayın akışı içerisinde merakla beklenen dizinin 20:00’de başlayacağı yer alırken 18 Ekim’deki bölümün kolaj videolardan olacağı açıklandı. İşte yayıncı kuruluşun 18 Ekim’e ait yayın akışı bilgileri… 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS