Elimi Bırakma dizisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Elimi Bırakma dizisi 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Azra'nın kardeşi ile ilgili önemli adımların atıldığı Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde stresli dakikalar yaşandı. Cenk’in sinirlerine hakim olamaması ise babaannesiyle arasında yeni sorunların oluşmasına neden oldu. Peki, Elimi Bırakma yeni bölümde Cansu’nun karşılaşacağı sürpriz ne olacak?

Elimi Bırakma fragman videosu Cenk ile ilgili hangi gelişmelerin ekranda olacağını gösterdi. Azra ile Cenk’in Mert’e kavuşmak için attığı adımlar ise yavaş yavaş sonuca yaklaşmalarını sağlayacak. İşte yeni haftada Elimi Bırakma dizisinde yaşanacak tüm gelişmeler.

ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN VİDEOSU

ELİMİ BIRAKMA 4. BÖLÜM ÖZETİ

Telefonun ucundaki sesin Mert olduğunu anlayan Azra, kardeşine kavuşabilmek için kolları sıvar. Hiç şüphesiz Azra’nın bu anında Cenk onu yalnız bırakmayacaktır. Azra ve Cenk, Mert için çıktıkları yolda amaçlarına ulaşıp Mert’e kavuşabilecek midir?

Cenk’in şirket çalışanına attığı yumruk büyük olay olur. Serap, yaşanan olayın duyulmasını istemezken Azmi, bu durumu kullanır. Cenk’in bir anlık siniri Feride Hanım’ı karşısına almasına sebep olurken, babaanne torun arasında ki ipler iyice gerilir. Azra, kardeşi için çabalarken ailesi için endişeye düşmüş Feride Hanım’ın da Azra için bir planı vardır. Azra, Feride Hanım’ın hazırladığı sınavdan alnının akıyla çıkabilecek midir?

Cansu, Cenk’i doğum gününe çağırır. Artık duygularını açacaktır. Ancak Cenk’in Azra ile yakınlaşıp vakit geçirmesi Cansu’nun doğum gününü unutmasına vesile olur. Cenk’in hayatında biri olduğunu şüphelenen Cansu, Tarık’la konuşmaya gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır! Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS