hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi Kurşun ne zaman başlayacak?

  Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi Kurşun ne zaman başlayacak
  expand

  Diriliş Ertuğrul sonrası yeni imajıyla TV ekranlarına dönmeye hazırlanan Engin Altan Düzyatan, Kurşun adlı projede başrol oynayacak. Burçin Terzioğlu ile birlikte başrollerini paylaşacağı projenin hazırlıklarını sürdüren Düzyatan’ın canlandıracağı karakterin detayları da ortaya çıktı. Peki, yeni dizi Kurşun ne zaman başlayacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kurşun dizisi tanıtım videoları yayınlanmaya devam ederken projenin başlangıç tarihi de belli oldu. Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı proje ilk bölümüyle 23 Ekim 2019 Çarşamba günü ekranlarda olacak.

  Düzyatan projede Savcı Orhan Atmaca karakterine hayat verecek. Kurşun”, 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatacak.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow