Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

EDHO olarak kısaltması yapılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ile Meryem'in durumunun açığa çıkmasının ardından yaşanacakları gösterecek. Ceylan ve diğerlerine neden bu durumu sakladığını soran Hızır, isteğin Meryem’den geldiğini öğrenecek. Peki yeni gelişmelerin diziseverlerin beğenisine sunulacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu 17 Nisan Salı günü yayınlanacak bölümde yaşanacakları ekrana taşıyacak . Masanın toplanmasının ardından “Meryem’i öldürmek isteyen kim?” diye soran Hızır bu konuda ne kadar kararlı olduğunu gösterecek. Sevilen dizinin takipçilerinin merakla beklediği fragmanın her hafta olduğu gibi pazar günü yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN VİDEOSU

Yeni haftada EDHO dizisinde Hızır’ın tüm gelişmelerden haberdar olması beklenmedik sonuçları da beraberinde getirecek. Hızır Çakırbeyli’nin kendilerine yönelik tavrını gören masa üyeleri de şaşkınlıklarını atlatmalarının ardından çalışmaları başlatacak. Öte yandan hastanede kontrollerine devam eden Meryem’in yanına giden Çakırbeyli neler olup bittiğini sorgulamaya başlayacak. Ceylan ise savunma durumuna geçerek “Meryem istemese böyle bir durumu neden saklayalım ki?” diyecek.

EDHO (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) 98. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun 10 Nisan’daki yeni bölümle ilgili yaptığı açıklama ise şöyle; Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan'ı takip ederek Meryem ve Ceylan'ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır'ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi'ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır. Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber