Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı projenin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Salı günleri diziseverlerle buluşan projenin bu hafta ATV yayın akışı içerisinde yer almaması “EDHO neden yok?” sorusunu akıllara getirdi. İşte ATV yayın akışı bilgileri ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili son gelişmeler…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi neden yok?” sorusu ATV yayın akışı bilgileri içerisinde yanıtlandı. 1 Ocak 2019’un Salı gününe denk gelmesi nedeniyle yayıncı kuruluş projenin yeni bölümünü ekrana getirmeyecek. Bu nedenle EDHO’nun yerine Marslı adlı sinema filmini ekrana taşıyacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümününse gelecek hafta yayınlanması bekleniyor.

ATV YAYIN AKIŞI 1 OCAK 2019

  • 08:00 Kahvaltı haberleri
  • 10:00 Yabancı Sinema
  • 11:25 Rio
  • 13:00 Gün Ortası
  • 16:20 Esra Erol’la
  • 19:00 Ana Haber
  • 20:00 Marslı
  • 22:45 Godzilla

EDHO SON BÖLÜM ÖZETİ

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas'ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz'i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas'ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay'ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas'ı dışarıda ise Alparslan'ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır'ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber