Jahrein kimdir, kaç yaşında, gerçek ismi ne?

Jahrein kimdir, kaç yaşında, gerçek ismi ne?

Gerçek adı Ahmet Sonuç olan Jahrein mahlaslı yayıncı popüler video uygulamalarında yaptığı yayınlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Jahrein, Twitch adlı yayın uygulamasında kısa sürede binlerce aboneye ulaşmıştı. Peki, Jahrein kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Jahrein (Ahmet Sonuç), gamerlık ve yayıncılık kariyerine kısa bir süre önce sunuculuğu da eklemişti. Twitch yayınında binlerce isme yayın yapan Ahmet Sonuç, bu yayınlarda oynadığı oyunlarla da adından söz ettirmişti. Son dönemin popüler yarışmaları arasında yer alan Hadi’nin ‘Gamer özel’ bölümlerini de sunmaya başlayan Jahrein böylece kariyerine bir özellik daha eklemiş oldu.

1988 İstanbul doğumlu olan Jahrein, okul yıllarının ardından Polonya’ya yerleşmiş ve bir süre burada kalmıştı. Youtube yayıncılığının popüler olmaya başladığı dönemlerde önce Youtube’a ardından da Twitch’e içerik üretmeye başlayan Jahrein bir süredir Twitch uygulamasının Türkiye’de en fazla izleyiciye ulaşan hesapları arasında bulunuyor.

Youtube’da 444 bin abone sayısına sahip olan yayıncı 8 saate varan yayınları ile geniş bir kitleye ulaşmıştı.

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS