Leke dizisi 6. bölüm fragmanı: Yasemin’i zor durumda bırakan rastlantı!

Leke dizisi 6. bölüm fragmanı: Yasemin’i zor durumda bırakan rastlantı!

Leke yeni bölüm fragmanı tekne partisi nedeniyle Yasemin’in zor durumda kalacağını gösterdi. Cem’in yanında yapılan açıklama nedeniyle ne cevap vereceğini bilemeyen Yasemin hiçbir şey söyleyemeyecek. Peki, Leke 6. bölümde Yasemin’in sırları ortaya çıkacak mı?

Leke fragman videosu yeni haftada Yasemin ve Cem cephesinde önemli gelişmelerin olacağını gösterdi. Partide yapılan tanışma sonrasında meydana gelen rastlantı genç kızı zor durumda sokacak. İşte Leke dizisinin 21 Mayıs 2019 günü ekranda olacak bölümünde meydana gelecek olayların yer aldığı tanıtım videosu…


LEKE FRAGMAN VİDEOSULEKE DİZİSİ 6. BÖLÜM ÖZETİ


Arda’nın açılış davetinde büyük karşılaşma gerçekleşir. Arda, Yasemin’e Cem’in yanında tekne gecesinden tanıştıklarını söyler. Bu sırada şirkete mali şube baskın yapar. Arda her şeyi Cem’e anlatacak mı? Arda karakolda ifade verir. Cem kardeşine destek olur.  Arda annesi Belkıs’ın gerçek yüzünü öğrenecek mi?


Yaşananlar Yasemin’i üzer ve Cem’e her şeyi anlatmaya karar verir. Cem ve Yasemin romantik bir akşam yemeği yerler. Yasemin, Cem’e tekne baskını gecesini anlatabilecek mi? Hastanede olan Oktay, yerine vekil genel müdür olarak Cem’i atar. Mehmet çılgına döner. Yenik düşen Mehmet bu kez büyük oynamaya karar verir. Mehmet’in yeni planı ne olacak?


Serpil’in ofisine böcek yerleştiren Birkan, ablasının Meto’yla yaptığı konuşmayı duyar. Birkan öğrendiklerini kullanarak Serpil’den Yasemin’in evine girebilmek için akıl almaz bir istekte bulunur. Serpil, Birkan’ın isteğini kabul edecek mi?


Arda, Yasemin’in evinde beklenmeyen bir şekilde ziyaret eder. Bu ziyarette yaşanacaklarla artık hiçbir şey eskisi gibi olamayacaktır.  


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS