Leke dizisi ne zaman başlayacak, dizinin konusu ne olacak?

Leke dizisi ne zaman başlayacak, dizinin konusu ne olacak?

Kanal D’nin yeni dizisi Leke için geri sayım devam ediyor. Burak Sevinç, Melis Sezen ve Birkan Atılgan gibi isimleri bir araya getirecek olan yeni projede Yasemin karakterinin hikâyesi ekrana taşınacak. Peki, Leke dizisi yayın hayatına ne zaman başlayacak?

Leke dizisi önümüzdeki günlerde diziseverleri Kanal D ekranlarına kilitleyecek. Önemli isimleri bir araya getiren projede sıra dışı bir hikaye ekrana taşınacak.


Öte yandan Kanal D ekranlarının yeni projesi 16 Nisan 2019 Salı günü ilk bölümü ile ekranda olacak. Dizinin konusu ile ilgili Kanal D’den yapılan açıklama ise şöyle…


Yasemin’in hikayesi Almanya’da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat’ın ameliyatı için para biriktirmektedir.


Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur... Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir.


Yasemin ve Cem’in hayatı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı?


LEKE DİZİSİ OYUNCULARI VE CANLANDIRACAKLARI KARAKTERLER


Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan). 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS