hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Leke dizisinin Arda’sı Selahattin Paşalı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

  Leke dizisinin Arda’sı Selahattin Paşalı kimdir, kaç yaşında ve nereli
  expand

  Selahattin Paşalı Kanal D’nin yeni dizisi Leke’ye Arda karakteri ile dahil oldu. Projede önemli karakterlerden birine hayat verecek olan Paşalı’nın kariyeri dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Peki, Leke’nin Arda’sı Selahattin Paşalı kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Selahattin Paşalı’nın canlandırdığı Arda karakteri Kanal D’nin yeni dizisi Leke’de dikkat çeken isimlerden oldu.

  Arda Yenilmez karakterinin dizide sahip olduğu özelliklerle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Delifişek, asi, kibirli, öfkeli genç bir adam. Özel bir üniversitede yıllardır iktisat öğrencisi. Halası Ferhan Arda’ya annelik yapmış. Arda abisinin gölgesinde kalarak büyümüş. Zaman geçtikçe Cem’in başarılarının, karakterinin, gücünün altında ezilmiş. Abisinin yanında kendini bir hiç gibi hissediyor. Bu yüzden abisine karşı hep öfkeli.

  SELAHATTİN PAŞALI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

  Selahattin Paşalı, 2 Şubat 1990 yılında Bodrum'da doğmuştur. Spiritüelliğe ve sanata ilgi duyan Paşalı, 1.85 boyunda, yeşil gözlü ve kova burcudur. On dört yaşında Darüşafaka Spor Kulübü’ne transfer olan Paşalı, altyapı boyunca basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. Ardından Budapeşte'de Sanat Yönetimi okuyarak vizyonunu genişletmiştir. Son iki yıldır Craft Atölye'de oyunculuk eğitimi almaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Paşalı'nın en büyük hayali, Afife tiyatro ödüllü bir oyuncu olmak ve yurt dışında bir ödül töreninde konuşma yaparak ülkesini temsil etmek. Ayrıca yıllar içerisinde ürettikleriyle saygın bir sanat adamı olmayı amaçlamaktadır.

  LEKE DİZİSİ OYUNCU KADROSU İÇİN TIKLAYINIZ...

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow