Son Dakika

Mehtap Ar kimdir, sağlık durumu nasıl? İşte Mehtap Ar’ın son durumu

Mehtap Ar kimdir, sağlık durumu nasıl? İşte Mehtap Ar’ın son durumu

Mehtap Ar kimdir, sağlık durumu nasıl? İşte Mehtap Ar’ın son durumu

Bir süredir akciğer kanseri ile mücadele eden sanatçı Mehtap Ar’ın sağlık durumu hakkında yeni açıklama geldi. Mehtap Ar’ın son durumu hakkında bilgiler veren kardeşi Müjde Ar “şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz” ifadelerini kullandı. Peki, Mehtap Ar kimdir? İşte ünlü sanatçının kariyeri…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mehtap Ar’ın son durumuna ilişkin üzücü haber kardeşi Müjde Ar’dan geldi. İşte ünlü sanatçının sağlık durumu ile ilgili son bilgiler…

MEHTAP AR SON SAĞLIK DURUMU NASIL?

2 yıldır akciğer kanseri nedeniyle tedavi gören oyuncu Mehtap Ar, yoğun bakıma kaldırıldı. Kardeşinin sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Müjde Ar, "Ailece perişan olmuş durumdayız, çok üzücü günler geçiriyoruz, sürekli dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz" dedi.

Müjde Ar, "Benim ne olduğum hiç önemli değil, biricik kardeşim benim her şeyim. İyi olması için dua ediyoruz, 5 gündür yeniden yoğun bakımda. Tedavi iyiye doğru giderken, son olay çok büyük şanssızlık oldu. İmmüno terapisi iyi gelmişti. Vücutta başka bölgeye de sıçrayınca yeniden yayıldı. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2,5 yıldır bir mucize yaşadık aslında, çok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz." dedi.

MEHTAP AR KİMDİR?

Mehtap Ar, 6 Nisan 1957 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Ünlü şarkı sözü yazarı Aysel Gürel ile Tercüman Gazetesi muhabirlerinden Vedat Akın‘nın (Ebrem) kızıdır. Müjde üç yaşındayken Aysel’le baba Vedat Akın (Ebrem) ayrıldı. Ayrıldıklarında annesi Mehtap Ar’a hamile idi. Ablası Müjde Ar da sinema oyuncusudur. Ablası ile birlikte dedesinin yanında büyüdü.

2000 yılında “Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu” adı ile çocuk tiyatrosu kurdu, turnelere çıkarak Anadolu’yu dolaştı. Mehtap Ar, ilk evliliğini 17 yaşında tiyatrocu biri ile yaptı. Kısa sürede boşandı. Mehtap Ar’ın ikinci evliliğinden Söz Ar adında bir oğlu vardır.