Muhteşem final: Paramparça 27 Mart yeni bölüm fragmanında Hazal kararında ısrarcı

Muhteşem final: Paramparça 27 Mart yeni bölüm fragmanında Hazal kararında ısrarcı

Paramparça yeni bölüm fragmanı bu gece ekrana gelecek final öncesi takipçilerine üzücü haberi verdi. Oldukça önemli gelişmelerin yaşanacağı dizide hastaneye kaldırılan Dilara'nın başına kötü olaylar gelecek. Öte yandan ailesinin ısrarına rağmen Damir ile birlikte olmaya devam etmek istediğini dile getiren Hazal, yaşadıklarının ardından ailesiyle yüzleşmek isteyecek. Cihan'ın mekanına giden Damir ise Hazal'ı sevdiğini ve onunla evlenmek istediğini belirtecek. Paramparça dizisi 27 Mart fragmanında yer alan bilgilere göre ise Cihan bu isteğe tehdit niteliğinde bir cevap verecek.

Paramparça son bölümde Dilara'nın silahından çıkan kurşunların hedefi olan Damir'in hayatta kalacağı final fragmanında ortaya çıktı. Bu akşam son kez takipçilerinin karşısına çıkacak olan dizide Hazal, peşpeşe aldığı kötü haberler sonrası teselli aramaya başlayacak. Ozan ise demir parmaklıkların arkasında özel bir görüşme gerçekleştirecek. İşte, sevilen dizinin 97'nci bölümünün ikinci tanıtım videosu...Cihan'ın bulunduğuı ofise giden Damir, bu kez onları ikna etmek için karşısına çıkacak ve "İkimizin de sevdiği bir kişi var Hazal, onun için buraya geldim" diyecek. Cihan, ise Damir'den gelen ılımlı teklife rağmen "Eğer Hazal, ile evlenmeyi kafana koyduysan ya sen ya ben öleceğiz" diyecek. Dilara ile yaptığı görüşmede Damir'den vazgeçmeyeceğini ifade eden Hazal ise Paramparça'nın 20 Mart'taki bölümünde ailesinin kararına karşı çıkmaya devam edecek. İşte, gelecek bölümde yaşanacak olayların yer aldığı tanıtım videosu...Hazal’ın parmağındaki yüzüğü gören Dilara ise “Siz ne ara bu kadar ciddi oldunuz?” diyerek Hazal’ın yaşadığı durumu yeniden sorgulamasını isteyecek. Sevilen dizinin önümüzdeki günlerde ekrana gelecek finalinde yaşanacak gelişmeler netleşmeye başlarken Dilara’nın katil olup olmayacağı da ortaya çıktı.


PARAMPARÇA DİZİSİ BİTİYOR MU?


Damir ile Dilara’nın nikah kıydığını öğrenen Dilara eline aldığı silahla birlikte bölgeyi basacak. Kızını gelinlik içinde gören Dilara daha da öfkelenirken Damir’e “Kızımın hayatını mahvetmene izin vermeyeceğim” diyerek silahı kendisine doğrultacak. Hazal’ın tüm uyarılarına rağmen silahı ateşleyen Dilara, Damir’i kanlar içerisinde bırakacak. Damir’in yaralandığını gören Hazal ise ambulansa haber vererek yaşadığı şoku atlatmaya çalışacak. Sevdiği adamın annesi tarafından yaralanmasını kaldıramayan Hazal ambulansın peşinden koşmak isterken yere yığılacak.


PARAMPARÇA’DA GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER YAŞANDI?


Sevilen dizide Harun’un Ozan için kendisini feda etmesi herkes tarafından takdirle karşılanırken uzun zamandır Harun’a tepkili olan Ozan ilk kez kendisine baba demişti. Damir ile Hazal arasında yaşanan ilişki Cihan ve Dilara’yı çileden çıkardı. Ozan’ın başına buyruk hareket etmesi ve herkese karşı gelmesi ailesini sinirlendirirken yakınındaki kızın ölmesi paniklemesine neden oldu. Babasını arayarak kızın öldüğünü haber veren Ozan, Cihan’dan gelen direktifleri uygulayarak olaydan kurtulmaya çalıştı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS