Murat Övüç kimdir? Yaptığı yardımlarla sosyal medyanın gündeminde!

Murat Övüç kimdir? Yaptığı yardımlarla sosyal medyanın gündeminde!

Kendisine has üslubu ile sosyal medyada geniş bir kitleye ulaşan Murat Övüç dönem dönem yaptığı yardımlarla da adından sıkça söz ettiriyor. Peki, Murat Övüç kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Murat Övüç kendi hayatını anlatırken Nur Yerlitaş, Stelyo Pipis ve Mehmet Ali Erbil’in kendisi için dönüm noktası olduğunu belirtiyor. Genç yaşta bir evlilik yapan Övüç, ardından eşinden ayrılık kararı almış ve evlilikten bir erkek çocuk sahibi olmuştu. Aile şirketinin battığı dönemde zor günler geçiren Övüç, bu dönemin ardından uzun bir süre kafelerde fal bakarak geçimini sağlamış.

Nur Yerlitaş’a baktığı falın ardından hayatının değiştiğini ifade eden Murat Övüç, bu günlere ulaşmasında Yerlitaş’ın büyük emeği olduğunu belirtiyor. İlk sahne deneyimini Ayta Sözeri’yi dinlemeye gittiği esnada yaptığını belirten Övüç, daha sonra aynı mekandan iş teklifi aldığını dile getirdi.

Şimdiye dek yüze yakın kadınlar matinesi gerçekleştirdiğini belirten Övüç’ün Instagram’da 2 milyon 300 bini aşkın takipçisi bulunuyor.

Siirtli olduğu ifade eden isim sosyal medyada yaptığı yardımla sürekli çok konuşulanlar arasına giriyor. 5 kardeşin en küçüğü olan Murat Övüç’ün 3 ablası ve 1 abisi bulunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS