Son Dakika

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’ndan “farklı proje” açıklaması

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’ndan “farklı proje” açıklaması

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’ndan “farklı proje” açıklaması

Etiler’de görüntülenen Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kiraz Mevsimi isimli dizide birlikte rol alan ikilinin arkadaşlığı geçtiğimiz günlerde aşka dönüşmüştü. İşte Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çiftinin verdikleri o yanıtlar…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Fatma Toptaş ve erkek arkadaşı Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çiftini Etiler’deki mekanda ağırladı. Tatil dönüşü yeni projeler hakkında kısa açıklamalar yapan çift basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çayoğlu tatille ilgili “Güzel geçti, Özge ile İstanbul'a döndük, artık iş zamanı” ifadelerini kullanırken şu an için gelen projeleri değerlendirdiklerinin altını çizdi.

“AYNI PROJELERDE YER ALMAK İSTEMİYORUZ”

Çayoğlu’nun yeni projelerle ilgili yaptığı açıklamanın ardından basın mensupları Kiraz Mevsimi adlı dizide birlikte rol alan ikiliye “Tekrar aynı projede yer alır mısınız?” sorusunu yöneltti. Şimdilik böyle bir şey düşünmediklerini ifade eden Özge Gürel “Aynı proje olmaz. Serkan'la çok güzel bir dizi yaptık. Şu an için uzun bir süre aynı proje de yer almak istemiyoruz. Daha önümüzde çok uzun zaman var. Bir süre sonra belki olabilir" açıklamasında bulundu.

KİRAZ MEVSİMİ DİZİSİNİN KONUSU NEYDİ?

Öykü, tekstil ve moda tasarımı bölümü öğrencisi, akıllı ve güzel bir kızdır. En büyük hayali başarılı bir moda tasarımcısı olmaktır. Bu konuda kendisine örnek aldığı ünlü modacı Önem Dinçer’e çizimlerini ulaştırmak için çok uğraşır. Öykü, en sonunda onun dikkatini çekmeyi başarır. Bu sırada hayatının aşkıyla karşılaşır: Ayaz Dinçer…  Ayaz, Öykü’nün platonik aşık olduğu Mete’nin ortağı, aynı zamanda da idolü Önem Dinçer’in oğludur.

Ayaz, yakışıklı çapkın bir mimardır. Aşka inanmayan, bugüne dek hep tek gecelik ilişkiler yaşamış biridir. Öykü’yle hayatları kesişen Ayaz, ilk kez bir kızdan gerçekten etkilenir. Öykü’den daha ilk anda çok hoşlanır. Öykü’nün saf, çocuk halleri Ayaz’ın çok hoşuna gider. Ancak Öykü, Mete’ye aşıktır. Bunu öğrenen Ayaz, üzülerek de olsa ikiliyi bir araya getirmeye çalışır. Öykü ise, Mete’ye olan duygularını saklama peşindedir. Bir yanlış anlaşılma sonucu Öykü ve Ayaz sevgili taklidi yapmak zorunda kalırlar. Ancak ikili, zamanla birbirlerine gerçekten aşık olurlar. Öykü, çocukluğundan beri hayalini kurduğu moda dünyasında adım adım başarı merdivenlerini çıkarken, aynı zamanda ilk defa Ayaz’la gerçek aşkı tadacaktır

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı