Paramparça dizisi 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Paramparça dizisi 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Paramparça 88. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün ardından dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Paramparça dizisinin yeni bölümünde Dilara'nın kaza geçirerek ağır bir şekilde yaralanması çevresindekileri üzerken hastaneye geldikleri esnada 40'lı yaşlarında bir kadının öldüğünü öğrenen Harun ve Cihan duruma inanmak istemeyecek. Ozan ise annesi ile kavga etmesinin ardından alandan arabasına binerek uzaklaşırken Dilara'ya araba çarptığının farkında olmayacak. Durumu öğrendikten sonra büyük bir pişmanlık yaşayan Ozan, Paramparça son bölümde büyük üzüntü yaşadı.

Paramparça dizisi 87. bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Geçirdiği kaza sonrası ölümle burun buruna gelen Dilara'nın yaşam mücadelesi verdiği bölüm dizinin takipçilerine duygusal dakikalar yaşattı. Annesine araba çarpmasına neden olan Ozan büyük bir pişmanlık yaşarken dizide önemli gelişmeler yaşandı. Paramparça 88. bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizin içerisinde olacak...87. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI


Son bölümde Selma’nın polis ile birlikte çalıştığını tespit eden Damir durumdan kurtulmak için harekete geçti. 40’lı yaşlarda kimliği belirsiz bir kadın cesedinin bulunduğunun haberi verilince Harun ve Cihan tamamen yıkılacak. PARAMPARÇA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Geçtiğimiz hafta ekrana gelen Paramparça’nın son bölümünde Harun, Ozan ile yaptığı konuşmada kendisine oğlum diye hitap edince hiç beklemediği bir yanıt aldı. “Bana bu dünyada oğlum diyecek en son kişi sensin” diyen Ozan konuşmanın devamında Harun’u terslemeye devam etti. Özkan ise Hazal’a bundan sonra abi kardeş gibi yaşamak istediğini ifade ederken ikili gözyaşlarına engel olamadı.


Öte yandan Harun, Dilara ile yüzleştiği esnada hala Cihan’a karşı bir şeyler hissedip hissetmediğini sordu. Harun’un sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemeden Dilara net bir cevap vermekten kaçınırken Harun’a kırıldığını dile getirdi.


Ozan duydukları karşısında gerçeği öğrenmek için annesinin yanına gitti. Ozan’ın kendisinin üzerine sinirli bir şekilde geldiğini gören Dilara sakin olmasını söylese de oğlunu ikna edemedi. Düştüğü durum karşısında “Anne sen bana bunu nasıl yaptın” diye hesap sonran Ozan aracına binerek oradan uzaklaşırken Dilara arkasından gelen otobüsü fark edemediği için aracın altında kaldı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS