Reyting sonuçları 19 Ekim: Bizim Hikaye, Yüz Yüze ve Kanatsız Kuşlar zirve için yarıştı

Bizim Hikaye, Yüz Yüze, Siyah İnci, Ver Elini Aşk ve Kanatsız Kuşlar 19 Ekim reyting sonuçlarında iyi bir sıralama elde edebilmek için yeni bölümlerini takipçileriyle buluşturdu. Komedi, dram ve aşk türlerinin karşı karşıya geldiği gecede günün kazananı izleyicilerin oylarının ardından belirlendi. Peki, total, AB ve ABC1 sonuçlarında hangi projeler sıralama elde etti?19 Ekim reyting sonuçları 6 farklı dizinin yayınlandığı günde hangi projenin daha fazla tercih edildiğini ortaya koydu.

Yerli Shameless olarak adlandırılan Bizim Hikaye'de Barış'ın sırlarının açıklanmaya çalışılması genç adamı zor durumda bıraktı.

19 Ekim'de final bölümünü takipçileriyle buluşturan Kanal D'nin sevilen dizisi Sevdanın Bahçesi ise ekranlara veda etti.

Yeni sezon dizileri arasında yer alan ve 19 Ekim'de 1. bölümünü diziseverlerin beğenisine sunan Yüz Yüze ise ilk sınavını verdi.

Nefise'nin çocuklarının ortaya çıkmasının ardından Muzaffer'in intikam almak için harekete geçtiği Kanatsız Kuşlar'da ise hem çocuklar hem de Muzaffer, Nefise'ye yüklenmeye devam etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan bir başka dizi olan Ver Elini Aşk'ta ise Ayperi'ye karşı olan hisleri değişmeye başlayan Kaan, ona nasıl açılacağını düşünmeye başladı.

Hande Erçel'in yeni dizisi olan Siyah İnci'de genç kızın zorlu yaşamı bir kez daha takipçilerin karşısına çıktı.

İşte total sonuçlar ve sıralamaları...

AB puanlamaları ve belirlenen sıralamalar...

ABC1 sonuçları ve elde edilen puanlar...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS