Reyting sonuçları 5 Ekim: Kanatsız Kuşlar, Bizim Hikaye, Ver Elini Aşk hangisi ilk sırada?

Bizim Hikaye, Ver Elini Aşk ve Kanatsız Kuşlar 5 Ekim reyting sonuçlarında lider olabilmek için yeni bölümlerini ekrana getirdi. Geçtiğimiz hafta ilk kez ekranda olan Siyah İnci birinci bölümüyle istediği sonucu elde edememiş ve güçlü rakipleri karşısında sıralamada geride kalmıştı. Peki, 5 Ekim'deki, total, AB ve ABC1 sonuçları neler oldu, hangi sıralamalar elde edildi?5 Ekim reyting sonuçları akşam saatlerinde yeni bölümlerini ekrana taşıyan projeler arasından hangisinin TV izleyicisi tarafından daha çok tercih edildiğini ortaya koydu.

Kanal D'nin beğeniyle izlenen dizisi Ver Elini Aşk'ta Ayperi'nin imam nikahıyla Kaan'la evlenmek zorunda kalması moralini bozmuş boşanmak istediğini Kaan'a söyleyen Ayperi olumsuz bir yanıt almıştı.

Kanatsız Kuşlar'da ise oğlunun mahkemesine gitmeyen Nefise, Zeynep'in eleştirilerine maruz kalmış annesinin neden böyle davrandığını sorgulayan genç kız Muzaffer'le görüşmek istediğini dile getirmişti.

Bizim Hikaye'nin yeni bölümünde ise Filiz ve Barış ilk kez bu kadar yakınlaşmış erkek arkadaşına olan duygularını itiraf eden Filiz, beklemediği bir şekilde olumlu tepki almıştı.

Gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasıyla birlikte Fikri'nin ölüm korkusu nedeniyle çocuklarına iyi davranmaya başlayacağı ortaya çıktı.

Siyah İnci ise ikinci bölümünü ekrana taşıdığı gecede genç kızın zorlu mücadelesinin süreceğini gösterdi.

5 Ekim total sonuçları ve sıralamaları...

5 Ekim AB sonuçları ve puanlamaları...

ABC1 sonuçları ve elde edilen sıralamalar...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS