Sagopa Kajmer ve Ceza barıştı mı?

Sagopa Kajmer ve Ceza barıştı mı?

“Neyim Var ki?” düeti ile Türkçe rap müziğin unutulmaz eserlerinden birine imza atan Sagopa Kajmer ve Ceza daha sonra uzunca bir süre iletişim kurmamıştı. İkilinin hayranları sanatçıların barışmasını istese de yaklaşık 15 yıldır ikili bir arada görünmemişti. Ceza’nın babasının vefatının ardından Sagopa Kajmer’in yayınladığı baş sağlığı mesajı ise ikilinin barıştığı iddialarını gündeme getirdi.

Sagopa Kajmer ve Ceza’nın sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlar Türkçe rap müziğin iki önemli isminin barıştığı iddialarını güçlendirdi.


Yaklaşık 15 yıldır diss’ler dışında iletişim kurmayan ikili bu kez sosyal medyada önemli açıklamalar yaptı.


Ceza’nın babasının vefatının ardından “Osibisa'yı her gördüğümde aklıma hala Danyal amca gelir. Efendi ve babacan baba. Tıpkı anneni kaybettiğimiz zamanki hislerimle yazıyorum. Ayben ve sana ayrıca tüm Danyal amcayı sevenlere başsağlığı diliyorum. Bol sabır diliyorum.” mesajını yayınlayan Sagopa Kajmer’in bu paylaşımı 100 bine yakın beğeni aldı.


Sagopa Kajmer’in baş sağlığı mesajı sonrasında Ceza da “Sağ ol Yunus hayat işte. O da seni severdi. Mekanı cennet olsun...” yanıtını verdi.


İkilinin barışıp barışmadığı ve hayranlarının istediği gibi yeni bir projede yer alıp almayacakları ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS