``` ```
SON DAKİKA CANLI YAYIN

magazin haberleri

Gaye Turgut Evin-Deniz Evin çiftinin bebeklerinin ismi belli oldu

Sekiz yıl önce evlenen Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin, ilk çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Bebeklerinin ismini açıklayan oyuncu çift, "Kız çocuğu bizim hep hayalimizdi. Babasının adı da Deniz olunca, Deniz’in kızı anlamına gelen 'Eftalya' adında karar kıldık" ifadelerini kullandı


Gaye Turgut Evin ve Deniz Evin, 2013 yılında beraber rol aldıkları 'Beni Affet' dizisinde tanışıp, aşk yaşamaya başlamış ve kısa bir süre içinde de nikah masasına oturmuştu. Şu sıralar bebek heyecanı yaşayan çift, ilk çocuklarına kavuşmak için gün sayıyor.


Gaye Turgut Evin, önceki gün eşi ile birlikte objektif karşısına geçti.


Bebeklerine anlamlı bir isim koymaya karar verdiklerini duyuran ünlü çift, "Kız çocuğu bizim hep hayalimizdi. Babasının adı da Deniz olunca Deniz'in kızı anlamına gelen 'Eftalya' adında karar kıldık.


Baharın gelmesini müjdeleyen ve bolluk bereket anlamına da gelen 'Eftalya' bizim çok içimize sinen bir isim oldu. Doğum için heyecanla gün sayıyoruz" açıklamasında bulundu.


Gaye Turgut Evin, geçtiğimiz yıl katıldığı bir programda "İlk adımı kim atmıştı?" sorusuna, "Çok fena yürüdüm ve yazdım. İlk adımı ben attım. Deniz’i görene kadar, evlilik düşünmüyordum" yanıtını vermişti.

İlgili Haberler

'Camdaki Kız' yine zirvede yer aldı

Gülşen, Bursalı hayranlarını coşturdu

Ece Erken isyan etti