``` ```
SON DAKİKA CANLI YAYIN

magazin haberleri

Gaye Turgut Evin'den Deniz Evin'e romantik evlilik yıl dönümü mesajı

Oyuncu Gaye Turgut Evin, meslektaşı Deniz Evin ile beraber rol aldıkları dizinin setinde tanışıp, 2013 yılında nikah masasına oturmuştu. Evin, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile evlilik yıl dönemlerini romantik bir mesajla kutladı.

18.06.2020 - 12:18 | Son Güncelleme:

Kendisi gibi oyuncu Deniz Evin ile birlikte mutlu bir hayatı paylaşan Gaye Turgut Evin, Instagram'dan eşi ile aşk pozlarını yayınlıyor.


Sosyal medya hesabını aktif kullanan Evin, geçtiğimiz gün paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 


Oyuncu, bu kez eşi ile 8'inci evlilik yıl dönümlerini romantik bir mesaj ile kutladı.


Gaye Turgut Evin, Deniz Evin ile düğün fotoğraflarını paylaşarak altına şu notu düştü: Ve bizim masalımızın en güzel günlerinden biri bugün... Birbirimizin her şeyine katlanmaya, hayatın üstesinden beraber gelmeye, ellerimizi bırakmayacağımıza, beraber büyümeye, gülmeye, ağlamaya, birlikte hayaller kurmaya, evlilikte aşka dair ve çok güzele, yol arkadaşı, can yoldaşı, en yakın dost, sırdaş olmaya ve sayısız güzelliklere "Evet!" diyeli 7 sene bitmiş. 8'inci yılımız kutlu olsun sevdiğim, öteki yarım, eksik parçam, ruhumun güzel tarafı kocam... İyi ki sen...


Öte yandan oyuncu, geçtiğimiz yıl katıldığı bir programda "İlk adımı kim atmıştı?" sorusuna, "Çok fena yürüdüm ve yazdım. İlk adımı ben attım. Deniz’i görene kadar, evlilik düşünmüyordum" yanıtını vermişti.

İlgili Haberler

Ece Erken ekranlara dönecek mi?

Aleyna Tilki'den cesur tercih

Esra Balamir'den 'oje' tepkisi