Anne dizisi son bölüm özeti: Yeni bölüm fragmanında annesi Turna'yı alabilecek mi?

Anne dizisi son bölüm özeti: Yeni bölüm fragmanında annesi Turna'yı alabilecek mi?

Anne dizisi yeni bölüm fragmanı 14 Şubat’ta dizinin takipçilerinin karşısına çıkan son bölümün ardından merak konusu oldu. Turna’nın verdiği ifade doğrultusunda gözaltına aşınan Şule hayatının şokunu yaşarken uzun uğraşlar sonucu evlenmeye ikna ettiği, Cengiz de Turna’ya haddini bildireceğini söyledi. Anne son bölümde Zeynep’in şartlı tahliyesine karar verilirken Melek’e yaklaşma yasağı konuldu. Turna’nın başına gelecekleri anlatmadığı takdirde küçük kızın yeniden Şule’ye verileceğini düşünen Zeynep’i avukat olan annesi zorlu bir şekilde ikna etti. Yuvada çekilen görüntülerin ardından Tunra’nın kendisini unuttuğunu düşünen Zeynep büyük üzüntü yaşadı.

Anne son bölümde Turna'nın okuldan kaçarak gizlice Zeynep'in yanına gitmesi üzerine oldukça duygusal sahneler yaşandı. Zeynep'in yanına gelebilmek için yaşadığı zorlu süreci anlatan Turna, Zeynep'in kendisine sürekli sorular sorması üzerine "Beni gördüğüne sevinmedin mi?" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Turna'yı kaçırmaktan hapse giren ve ardından Turna'dan uzak durması koşuluyla serbest bırakılan Zeynep ise sevindiğini belirterek sadece kimseye haber vermeden geldiği için endişelendiğini söyledi. Küçük polis ekiplerine verdiği ifadede Şule'nin kendisini çöpe attığını söyleyince polis ekipleri tarafından gözaltına alınan isim bu kez Şule oldu. 

Başrollerinde Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin ve Gonca Vulstateri’nin oynadığı dizinin yeni bölümü yine önemli gelişmelere sahne olacak. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen 13. bölümde Şule’nin şikayetçi olmasının ardından Zeynep polis ekipleri tarafından gözaltına alınmış ve Turna ile birlikte karakola götürülmüştü. Zorlu durum karşısında Zeynep’in yanında olmak isteyen Gönül ona yardım etmeye çalışsa da yaşanacaklara engel olamamıştı.

SON BÖLÜMDE CENGİZ KOMADAN ÇIKTI

Atlattığı büyük tehlikenin ardından komaya giren Cengiz, iyileşme sürecinin ardından Şule’yi karşısında buldu. Komadan çıktıktan sonra fikirlerini tamamen değiştiren Cengiz, Şule’nin bütün ısrarlarına rağmen kendisini bir daha görmek istemediğini ve evlenme kararından vazgeçtiğini belirtmişti. Cengiz’in de kendisini terk etmesinin ardından sokaklarda kalan Şule ise kalacak bir yer ararken etrafında yardım edecek kimse kalmamıştı.

7 Şubat’taki bölümdeki Şule ile birlikte sokakta kalan Turna soğuktan dolayı oldukça zor bir durumda kalırken, nezarethanede gördüğü Zeynep kendisine moral olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS