hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  1 Mart Hangi Burç? 1 Mart Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  1 Mart Hangi Burç 1 Mart Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçlar insanların doğum günleri ve saatlerine göre belirlenmektedir. Bu bağlamda toplamda 12 burç bulunmaktadır. Burçlar kişilerin doğum günlerine göre onların karakterlerini belirlemektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  1 Mart Hangi Burç? 

  20 şubat ile 20 mart arası doğan kişileri balık burcu olarak ifade edilmektedir. Balık burcu su grubu burçlar arasında yer almaktadır. Tüm burçlarda olduğu gibi balık burcu etkisi altına giren kişilerin karakterize özellikleri farklı olmaktadır.

  1 Mart Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  1 Mart tarihinde doğanların burcu ve ortak özellikleri diğer burçlarda olduğu gibi karaktere özel uyumluluk taşımaktadırlar. Su grubu genel anlamda toplum içerisinde uyumu sağlayan sabırlı, çok iyi niyetli, alçakgönüllü, bonkör ve hem kendi ailesine hem de topluma karşı çok duyarlı insanlardan oluşmaktadır.

  1 Mart Tarihinde Doğan Balık Burcu Erkek Özellikleri Nelerdir?

  1 Mart günü doğan balık burcu erkekler gerçekten ince ruhlu, naif, yardımsever, merhametli ve duygusal olarak oldukça hassas insanlardır. Balık burcu Erkeklerin hayata bakış açısı olumlu, iyi ve güzel şeylerin ortaya çıkması yönündedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başta yakın çevresi olmak üzere tüm sosyal çevresine karşı görevlerini en ince ayrıntısına kadar titizlikle yerine getirmektedir. Duygusal yapısı olarak naiftirler Bu sebeple kolay incinirler ancak belli etmek istemezler.

  1 Mart Hangi Burç 1 Mart Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...1 Mart Tarihinde Doğan Balık Burcu Kadın Özellikleri Nelerdir?

  Kadınların genel olarak içsel sezgileri Erkeklere oranla daha yüksektir. Ancak balık burcu kadınları sezgisel olarak 6. hisleri daha kuvvetli olmaktadır. bunun dışında toplum ile barışık, kendine özgü düzeni olan ancak aynı zamanda da çevresine nazik ve saygılı insanlardır. 

  1 Mart tarihinde doğan kadınlar, kendi iç dünyalarına ve sezgilerine güvenerek hareket ederler ve genellikle sezgilerinde haklı çıkarlar. Hayal etmeyi çok severler zaten hayal etmeleri başarmak istedikleri bir işi tamamlamaları için yeterli olmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hayal etme yetileri yüksek olması bakımından belki de en olumsuz tarafı kolay hayal kırıklığına uğramalarıdır. Ancak Balık burcu kadınlar kolay yıkılmazlar ve yeniden başlayarak başarıyı elde etme özelliklerine sahiptirler. Su grubu olan Balık burcu kadınlar yine balık burcu erkekler ile çok iyi anlaşırlar. Çünkü her iki burç aynı iletişimi ve aynı dili konuşmaktadır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow