hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  10 Ekim Hangi Burç? 10 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  10 Ekim Hangi Burç 10 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  24 Eylül ve 23 Ekim olarak bilinen tarih aralığı için merak edilen burç Terazi olarak bilinir. Buradan da anlaşılacağı üzere 10 Ekim doğumlu olan kişiler bu burca sahiptirler. Her 10 Ekim doğumlu kişi için aynı burç geçerlidir. Terazi burcu kişileri samimi ve cesur bir karaktere sahiptirler. Ayrıca bu burçta yer alan kişilerin sıkça çocuksu heyecanları olduğu bilinir. Özgürlüğü çok seven bir burç olduğunu da söyleyebiliriz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  10 Ekim Hangi Burç?

  Astroloji alanı her zaman için geniş kitlelerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. İnsanların bu konuda birçok bilgiyi öğrenmek istedikleri dikkat çekmektedir. Tabi bu alanda en çok ilgi çeken konu burçlardır. Her ay aralığında farklı burçlara denk gelinir. Buna göre 10 Ekim olarak karşımıza çıkan burç ise Terazi şeklindedir.

  10 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Ekim ayının 23'üne kadar Terazi burcunun devam ettiği bilinir. Doğal olarak Ekim ayının çoğunluğunda Terazi burcunu görme şansımız vardır. 10 Ekim için geçerli olan burçta Terazi şeklindedir. Cesaretli olan Terazi burçları aynı zamanda oldukça maceracı olarak bilinirler. Terazi burcu kişileri için ortak özellikler;

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  - Maceracı ruhları vardır.

  - Araştırmacı ve meraklı yapıları bulunur.

  - Özgürlüğe önem verirler.

  - Samimi davranışları bulunur.

  - Enerji dolu olarak bilinirler.

  - Denge ve adalet simgesi olan bir burçtur.

  Terazi burcu kişilerinde samimiyetin sıkça dikkat çektiği bilinir. Ayrıca macera tutkuları oldukça sık ortaya çıkar. Bunun yanında adalet duyguları oldukça gelişmiştir. Bundan dolayı haksızlık yapılmasına denk geldikleri zaman hemen karşı çıkarlar.

  10 Ekim Tarihinde Doğanların Diğer Burçlarla İlişkileri

  Burçların sahip oldukları özellikler onları farklı kılan bir unsurdur. Tabi bundan dolayı her burç farklı burçlar ile aynı geçime sahip olmaz. Buna göre Terazi burcu kişileri Başak ve Boğa ile çok güzel anlaşır. Ayrıca Balık ve Akrep burçları ile de aralarının iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında Koç ve Yengeç burçlarının ise Teraziler ile pek araları yoktur.

  10 Ekim Tarihinde Doğanlarda Bulunan Olumsuz Davranışlar

  Terazi burcu kişileri genelde aceleci davranırlar. Ayrıca her şeye tepki vermeleri olumsuz yanlarıdır. Bunun yanında egoist davranışları olduğunu söylemek mümkündür.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow