hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  10 Mayıs Hangi Burç? 10 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  10 Mayıs Hangi Burç 10 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burç yorumları ve burç bilgileri ile birlikte hem karakter analizi yapılabilmesi hem de ise çeşitli nedenler dolayısı ile çok önemseniyor. Bu nedenden dolayı insanların burçlarını bilmesi gerekir. Doğduğu tarihe göre burçlarını arayan binlerce insan bulunuyor. Burçların önemi her geçen gün daha da artıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  10 Mayıs Hangi Burç?

  13 farklı çeşit burç vardır. Doğduğunuz aya ya da güne göre burçlar değişiklik gösterir. 21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arası doğan tüm insanlar, Boğa burcu olarak kabul edilir. Zodyak'ın en önemli burçları arasında yer alan boğa burçları, Türkiye içinde de oldukça fazla olması ile bilinir.

  10 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Boğa burçları, sevecen kişilikleri ve ağırbaşlılıkları ile tanınırlar. Dış güzelliğe genellikle çok büyük bir önem veren bu burç türü, aynı zamanda merak ettiği şeyleri araştırmaya da çok meraklıdır. Her olayı en ince ayrıntısına kadar işleyen boğa burçları, oldukça naziktirler. İnsanlar tarafından nasıl göründükleri de onlar için bir çok büyük önem taşır.

  Aynı zamanda gerçekleştirdikleri işlerden sonra da insanların onayını alarak ve daha fazla kazanmak isterler. Ülkemizde de binlerce ünlü boğa burcuna sahip olan kişi vardır. Boğa burçlarının genellikle polislik ya da dedektif gibi ciddiyet gerektiren çok kritik işlerde başarılı olduğu bilinir.

  Boğa Burçlarının Karakteristik Özellikleri

  Boğa burçları, sessiz ve sakin yapıları ile dikkat çeker. Aynı zamanda çok ağırbaşlı bir yapıları vardır. İnsanlar ile polemiğe girmekten hiç hoşlanmazlar ve bu durumdan her zaman kaçınırlar. Sadık ve çok kibar insanlardır. Kendileri ile ilgili olan önemli konular hakkında konuşurken bu kibarlığın dışına bazı zamanlarda çıkabilirler.

  İşlerinde başarı elde etmek için ellerinden geleni her şeyi yaparlar. Oldukça güvenilir insanlardır. Boğa burçları, çok şefkatlidirler ve ailesine çok düşkündürler. Genellikle dost canlısı oldukları söylenebilir. Bu nedenle de çevreleri tarafından da çok sevilirler.

  Aile bağlarına çok fazla önem verirler. Bu nedenle de huzurlu bir aileleri olmasını isterler. İkili ilişkilerinde de bu durum çok büyük önem arz taşır. Kararlı yapıları ile zor işlerin bile kolaylıkla üstesinden gelirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow