hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  15 Kasım Hangi Burç? 15 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  15 Kasım Hangi Burç 15 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçlar, evrende bulunan 12 takımyıldızın yönetildiği gök bilimi olarak tanımlanmaktadır. Gök bilimi detaylarıyla Astroloji bilimi veya Astro bilim ilgilenmektedir. Astroloji araştırmalarını yapan ve gezegenlerin hareketlerini inceleyen uzmanlar da Astrolog olarak ifade edilmektedir. Peki, 15 Kasım ne burcu? İşte 15 Kasım'da doğanların burcu ve özellikleri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  15 Kasım Hangi Burç?

   12 takımyıldızının kendisine denk geldiği 12 burç astrolojide kabul edilmektedir. 15 Kasım da doğan insanların burcu Akrep olarak tanımlanmaktadır. Akrep burcu, karakteristik özelliklerini bağlı olduğu gezegenin hareketleri belirlemektedir.

   15 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

   15 Kasımda doğan insanlar Akrep burcudur. 23 Ekim ile 22 Kasım arası doğanlar Akrep burcu olarak kabul edilirler. Su elementi kaynağıdır. Akrep burcunun gezegeni Mars olarak bilinmektedir. Kötü etkileyen Gezegeni Venüs'tür. Akrep burçlarının ortak özellikleri arasında en ön plana çıkan özelliği ciddi bir yapıya sahip olmaları ve soğukkanlı olarak ifade edilmektedirler.

   Özellikle Bir akrep burcu insanı ilk tanıştığı bir kişiye karşı oldukça mesafeli davranmaktadırlar. Süreklilik ilişkilerine bağlı olarak aslında Akrep burcuları dost canlısıdırlar. Fakat bu samimiyet sağlanan kadar güven duygusunun kendisine geçmesini beklemektedirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Akrep burçları kalabalık ve sosyal hayatı çok severler. Eğlenceli yapıları bulunmaktadır. Bazı durumlarda obsesif yani takıntılı davranışlar sergileyebilirler. Dostlukları çok sağlam duygular üzerine kurarlar. Özel ilişkilerin zor insanlardır. Kıskançlık dereceleri yüksek olabilir. Akrep burçları rasyonel düşünce yapısına sahiptir. Duygularını kesinlikle iş dünyasına taşımazlar.

   Akrep Burcunun Olumsuz Yanları Nelerdir?

   Akrep burçları genellikle kibir ve ego dereceleri yüksek olan burçtur. Çünkü kendilerinden ve yaptıkları işleri kendilerinden emin ve hataya yer vermeyecek kadar profesyonel yaptıklarını düşünmektedirler. Öfke dereceleri yüksek olabilir ve kolay kin tutan kıskanç yapıya sahip olabilmektedirler.

   Akrep Burcu Uğurlu Sayısı, Uğurlu Renk ve Uğurlu Taşı Var mıdır?

   Akrep burçlarının uğurlu taşları Sitrin, Kuvars ve Rodokrozit taşlarıdır. Bu taşlardan üretilen takılar kullanılması akrep burcu insanlara uğur getirdiğine inanılır. Akrep burcunun uğurlu sayısı 9 olarak kabul edilmiş uğurlu günü Salı olarak bilinmektedir. 

   Akrep burçlarının en fazla kullandığı ve kendilerine iyi gelen renklere bakılacak olursa Siyah ve Kırmızı renkler olarak bilinmektedir. Kırmızı ve siyah aynı zamanda akrebin kendi renkleridir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow