hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  15 Mayıs Hangi Burç? 15 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  15 Mayıs Hangi Burç 15 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Kişiler doğdukları tarihe göre belirli burçlara ve yükselenlere sahip oluyorlar. İnsanların doğum tarihine göre elde ettikleri burçlarının taşıdığı özelliklere sahip olduğuna inanılıyor. Peki, 15 Mayıs tarihinde doğanların burcu ne? 15 Mayıs hangi burç, özellikleri neler?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  15 Mayıs Venüs tarafından yönetilen boğa burcuna denk gelir. Boğa burcu toprak grubu burçlarından biridir ve uğurlu taşı da elmastır.

   15 Mayıs Hangi Burç? 

   15 Mayıs gününde doğmuş olan kişiler astrolojik takvime bakıldığında boğa burcu olurlar. Boğa burcu olan kişilerin 21 Nisan ve 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş olmaları gerekmektedir. 15 Mayıs günü doğan herkesin yönetici gezegeni Venüs'tür ve sabit bir burca sahiplerdir.

   Renkleri eflatun ve açık mavi olarak tespit edilirken karşıt burçları da akrep olur. Karşıt burç birbiri ile anlaşamayan ve birbirine tamamen zıt olan burçlar demektir. Buradan bakılarak akrep ve boğa burçlarının çok iyi anlaşamayacaklarını söylemek mümkün olur. 

   15 Mayısta Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

   15 Mayıs’ta doğanların burcu boğa burcu olur. Boğa insanları için güven ve sadakat çok önemlidir. İstedikleri ve sevdikleri şeylerden kolay kolay vazgeçemeyen boğalar lükse ve maddiyata da değer verirler. Anlaşabildiği burçlar arasında başak, koç ve terazi yer alırken anlaşamadığı burçlar arasında da akrep ve ikizler vardır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Boğalar sorumluluk sahibi olduklarından ellerindeki işi bitirmeden asla bırakmazlar ve ellerinden gelen her şeyi de yaparlar. Rahatına düşkün olduğu için lüks bir hayat yaşamak ister ve bunun için de sürekli çalışır.

   15 Mayıs'ta Doğanların Kişisel Özellikleri Nelerdir?

   Bu tarihte doğanlar hedefleri için çalışırken tüm dikkatini toplayabilme kabiliyetine sahip insanlardır. Sahip olmak ve elde etmek onlar için bir tutku haline gelmiştir. Bireysel ilişkileri konusunda güven veren ve güven arayan boğalar güvenmedikleri kimseye hayatlarında yer vermezler.

   Amaçladıkları işlerin karşısında gösterdikleri sabır sevdikleri kişilere karşı da geçerlidir. Somut olan her şeye ilgi duyan boğalar soyut olanlarla çok fazla ilgilenmezler. Bu nedenle boğalar için maddesel ve gerçekçi demek mümkündür.

   15 Mayıs Doğumlu Kişilerin Fiziksel Özellikleri Nasıl Olur?

   15 Mayıs doğumlu kişiler genelde sağlam bir boyun yapısına sahip olurlar. Esmer tenli olması muhtemel olan bu kişilerin sıcak bakışlı ve sevecen oldukları söylenebilir. Genelde saçları kabarık ve gür olur. Boğa burcu kişileri kilo almaya meyillilerdir fakat genelde vücutları sıkı ve kaslı olur.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow