hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  21 Ekim Hangi Burç? 21 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  21 Ekim Hangi Burç 21 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  21 Ekim doğumlu kişiler terazi burcu olurlar. Terazi burcu adaletli olmasıyla bilinen bir burçtur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  21 Ekim Hangi Burç?

  Doğum gününe göre burçlar belirlenmektedir ve bu burçların özellikleri de birçok kişi tarafından merak edilir. 21 Ekim günü doğum olan kişiler terazi burcuna mensup olurlar. Terazi burçları adaleti arayan ve haklının yanında olan bir burçtur. Yönetici gezegeni Venüs olan terazilerin uğurlu sayıları da 6 olarak karşımıza çıkar.

  21 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  21 Ekim tarihinde doğmuş kimseler Zodyak'a göre terazi burcu olmaktadır. Terazi burcu insanları iyi niyetli ve sevecen insanlardır. Bazen ruh değişimleri çok hızlı olsa da mantıklı hareket etmeyi severler. Terazi insanları denge burcudur ve hayatının her alanında da düzen olmasını ister.

  Terazi Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

  Terazi burcu olan erkekler oldukça uyumlulardır. Kavgadan, kargaşadan, tartışma ve kaostan nefret ettikleri için öyle ortamlarda da bulunmayı tercih etmezler. Terazi erkeklerini anlamak bazen mümkün olmaz çünkü ruh halleri ani olarak değişikliğe uğrayabilir. Terazi erkekleri bazen içe dönük olurken bazen dışa dönük olabilir o nedenle ruh hallerini kestirmek zordur.

  Terazi erkekleri kararsızlıkları ile bilinen burçlardır ve karar verirken çok zorlanırlar. Aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetildiği için romantik insanlardır ve aşk konusunda da şans genellikle yanlarında olur. Terazi burcu erkeği adaleti sağlamak için çaba gösteren bir burçtur. Herkesin ve her şeyin adil olması için çabalarlar ve başarana kadar peşini bırakmaz.

  Terazi Kadınlarının Özellikleri Nelerdir?

  Teraziler flörtöz burçlardan biridir ve çekici olmasının gerektirdiği üzere her ortamda dikkat çekmeyi başarırlar. Eğer bir terazi burcu arkadaşınız varsa şanslısınız demektir çünkü onlar çok eğlenceli ve iyi bir dinleyicidir. Terazi kadınları her zaman arkadaşlarını dinlemek ve onlara akıl vermek isterler. Terazi burcu kadını en sabırlı insanlar arasında sayılabilir.

  Terazi kadınları ilişkilerde güvene önem verirler ve sadıklardır. Fakat duygularını dile getirme konusunda bazen başarılı olmayabilirler. Modayla yakından ilgilenen terazi kadınları gösterişi ve güzel giyinmeyi severler. Terazi kadınları gerçeğin ve doğrunun yanında olarak adaleti savunur.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow