hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  21 Eylül Hangi Burç? 21 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  21 Eylül Hangi Burç 21 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Zodyak’ta yer alan 12 burcun farklı tarih aralıkları ve özellikleri vardır. Doğduğunuz güne göre Güneş burcunu bulabilir ve özelliklerini okuyabilirsiniz. 21 Eylül tarihinde doğan kişiler Başak burcudur. Kadınların ve erkeklerin kendine özgü birtakım özellikleri bulunur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  21 Eylül Hangi Burç?

  21 Eylül'de doğan kişiler Başak burcuna ait olurlar. Başak burcu genel olarak 23 Ağustos ile 23 Eylül tarihleri arasını kapsamaktadır. 21 Eylül tarihinde doğan kişilerin burcu Başak yani toprak grubuna ait bir burçtur. Yönetici gezegeni Merkür’dür. Bu sebeple iletişim becerileri gelişmiştir. Karşıt burçları Balık olduğu için o burçtaki insanlar ile çok iyi anlaşamayabilirler.

  21 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  21 Eylül doğumlu kişiler Başak burcuna aittir. Başaklar maddiyata önem verirler, para konusunda tutumlu olurlar. İş hayatlarında para öncelikleri olur. Çalışkan ve pratik insanlardır. En zor işleri bile kolay bir şekilde halledebilirler. Sevdikleri insanlara karşı çok yakın olurken, sevmedikleri insanlara soğuk davranırlar. Sınırlarını iyi belirleyip hayır kelimesini çok kolay kullanabilirler.

  21 Eylül Yükselen Başak

  21 Eylül’de doğanların yükselen burcu aynı olmayabilir. Yükselen Başak olan kişiler, tertipli ve düzenli kişilerdir. Disiplinli insanlardır ve diplomat yanları da vardır. Adaletli, alçakgönüllü ve yargılayıcı tavırları vardır. Kafaları iyi çalışır. Çalışkan oldukları için hayatlarında yükselirler. Ayrıntılara dikkat ederler.

  Başak Kadını Özellikleri

  Başak kadınlarının farklı bir doğaları vardır. Seçici ve eleştirici yanları vardır. Evliliğe çok yaklaşmazlar, ilişkilerinde bencil olabilirler. Evlilik düşünseler bile saygı ve mantığa önem verirler. Mükemmel bir anne oldukları için, çocuklarına önem verirler. Ev ve iş hayatını aynı derecede yürütürler. Her iki konuda başarılı olurlar. Sade zevkleri vardır. Hedeflerine yönelik çalışırlar. Başarı onlar için önemlidir, engel tanımazlar.

  Başak Erkeği Özellikleri

  Sade ve samimi kişilerdir. Başak kadınları gibi disiplin duyguları çok gelişmiştir. Titiz, düzenli ve sorgulayıcı özellikleri vardır. Her insana vakit harcamazlar. Aşk ilişkileri kolay değildir. Partnerlerini sürekli denetledikleri için tartışma yaşayabilirler. Her işe temkinli yaklaşırlar ve hata yapmaktan korkarlar. Mükemmel olmak için bütün olanakları sonuna kadar kullanırlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow