hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  21 Temmuz Hangi Burç? 21 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  21 Temmuz Hangi Burç 21 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Astrologlar burçların insanlar üzerinde etkilerini bütüncül olarak inceleyen uzman kişiler olarak ifade edilmektedir. Burçlar günlük, aylık, yıllık veya kişilerin karakter üzerindeki etkileşimlerini araştıran yıldız bilimidir. Gezegenler hareket ettikçe burçların bağlı oldukları insanlar üzerindeki etkileşimleri farklılaşmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  21 Temmuz Hangi Burç?

  21 Temmuz günü doğan kişiler yengeç burcu özelliklerini taşımaktadırlar. Genel anlamda yengeç burçları 21 Haziran -21 Temmuz arası doğanları kapsamaktadır.

  21 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  Yengeç burcu olarak bilinen 21 Temmuz tarihinde doğanların ortak özelliklerine bakılacak olursa öncelikle kadını ve erkeği oldukça ince ruhlu, naif, sevecen ve bir o kadar da alıngan yapıya sahip kişilerdir. Öncü karakterli olan yengeç burçları Su elementi grubuna bağlıdır. Yaz ayları yengeç burçlarının en sevdiği mevsimdir. Pozitif ve hareketli yapıya sahiplerdir.

  Modern tarzı çok severler. Eski dönem insanı yani gelenekçi değillerdir. Çok meraklı bir yapıya sahip olmaları sebebiyle sürekli öğrenmeye açık karaktere sahiplerdir. Dolayısıyla yengeç burçlarının iş ve kariyer hayatları da oldukça başarılıdır. Kendileri ile oldukça barışık ve kendilerine oldukça değer veren yengeç burçları çevresiyle olan iletişimi de oldukça başarılıdır.

  Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

  Yengeç kadını oldukça kırılgan ve naif bir yapıya sahiptir. Karşısındaki yeni tanışmış kişiye güvenini çok zor sağlar. Yengeç kadının en öne çıkan özelliği çok duygusal olmalarıdır. Kalplerinin sesini dinlerler.

  Yengeç Burcu Erkeğin Özellikleri Nelerdir?

  Yengeç burcu erkeği, yengeç burcu kadınına göre iletişimleri çabuk sağlarlar. Yeni ortamlara hemen adapte olabilirler. Özel ilişkilerinde oldukça saygılı ve sabırlıdırlar. Sakin yapıları olması sebebiyle tartışma veya öfke kontrolünü ellerinde tutarlar. Yengeç burcu erkeği ile konuşarak sorun rahatlıkla çözülebilir.

  Yengeç burcu erkeği özel hayatında eğer gerçekten aşık olduysa kaybet korkusunu oldukça yoğun yaşamaktadır. Bu nedenle çekingen davranırlar bazen kendilerini olduğundan farklı gösterebilirler. Eğer karşısındaki kişiye güven sağlaması halinde çok güzel sevgili ilişkileri ve evlilikler yaşayabilirler.

  Yengeç erkeği umursamaz tavırlarıyla dikkat çekmeye çalışmakta ve böylece kendilerini aranılan sevgili koşuluna bağlamak isterler. Yengeç erkeği aynı zamanda dost ve arkadaşlık kavramları çok iyidir. Çok iyi dost ve sırdaş olabilirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow