hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  22 Ekim Hangi Burç? 22 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  22 Ekim Hangi Burç 22 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  22 Ekim günü doğan kimseler terazi burcu olurlar. Terazi burçları hava grubuna dahillerdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  22 Ekim Hangi Burç?

  Doğum günü 22 Ekim olan kişiler hangi burç olduklarını merak ederek araştırmaktadır. Burç özelliklerine göre kişiler hem kendi özelliklerini hem de çevresindekilerin özelliklerini öğrenebilirler. Burcu terazi olan kişiler karşıt burçları koç olduğu için koçlarla çok zor anlaşırlar.

  Şanslı sayısı 6 olan terazilerin şanslı günleri cuma, metalleri bakır, şehirleri de Frankfurt ve Viyana'dır. Teraziler kararsızlıkları ile ünlü kişilerdir ve adalet yargıları yüksektir.

  22 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  22 Ekim tarihinde doğanların burcu terazi burcu olur. Teraziler cazibeli kişilerdir ve çekim güçleri de yüksektir. Büyülü bir havası olan terazilerin enerjik oldukları da bilinmektedir. En sinirli ve negatif insanları bile etkisi altında bırakan teraziler tam bir motivasyon kaynaklarıdır.

  Terazi burcu ne düşündüğünü ve ne hissettiğini çok iyi saklayan bir burçtur ve onu tanımak biraz zaman alabilir. Bulunduğu ortamdaki herkesi çok inceleyen teraziler gizli detayları da hemen fark eder. Her konuya hakim olmak istedikleri için çok çalışır ve çok araştırırlar. Başarılı olmak için ellerinden geleni yaparlar ve herkesin kendilerine saygı duymasını isterler.

  Terazi Kadınlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

  Terazi burcu olan kadınlar uyumlu ve sakin insanlardır. Güzellikleri ile dikkat çeken bu kişiler genelde orta ya da uzun boylu olurlar ve girdikleri ortamda kendilerini belli ederler. Uyumlu ve dengeli insanlar oldukları için dengeli bir ilişki ararlar.

  Mükemmeli arayan terazi kadınları kibarlardır ve konular hakkında net fikir beyan etmezler. Politik olan terazi kadınları adaleti çok önemser ve haklının yanında olur. Zarif olan terazi kadınları ayrıca naziklerdir.

  Terazi Erkeklerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

  Burcu terazi olan kişilerin sakin ve uyumlu görüntüleri arkasında biraz daha baskın bir kişilik bulunur. Huzur terazi erkekleri için önemli olduğundan kavga eden insanlardan uzak dururlar. Keyif aldıkları ve ilgilendikleri her şeye para harcarlar ve bazen maddi olarak sıkıntı içine girebilirler. İlişkisinde denge arayan terazi erkeği eşit olacak bir ilişki ister.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow