hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  22 Eylül Hangi Burç? 22 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  22 Eylül Hangi Burç 22 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  22 Eylül de doğmuş olan kişilerin burçları başak olarak tespit edilmektedir. Eğer doğum gününüz 22 Eylül ise mensup olduğunuz burç da başak olur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  22 Eylül hangi Burç?

  İnsanlar doğum günlerine göre burçlarını öğrenmek ve burçlarının özelliklerini de bilmek isterler. Burçların özelliklerine göre kişiler hem kendilerini hem de çevresindeki insanları daha kolay bir şekilde tanıyabilir. 22 Eylül gününde doğan kişilerin burçları astrolojik takvimin belirlediği aralıklara göre başak olarak karşımıza çıkar.

  Başak burçları düzenli, planlı, titiz, ayrıntıcı, sorgulayıcı ve mantıklı insanlardır. Başaklarla anlaşmak zor olsa da konuşmalarına hayran kalmamak mümkün değildir.

  22 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  22 Eylül gününde doğmuş herkesin burcu başak olarak tespit edilmiştir. Başak burcuna mensup olan kişiler yönetici gezegenlerinden ötürü her zaman doğru bilgiyi arayan kişilerdir. Zekalarını kendileri için kullanan bu kişiler incelemeyi ve sorgulamayı da çok severler. Pratik ve çalışkan olmaları işlerinde iyi olmalarını sağlarken sabırlı olmaları da hayatlarındaki en büyük yardımcıdır.

  Güvendikleri kişileri her zaman kollayan ve yardımcı olan başaklar güvenmedikleri insanlara karşı bazen acımasız olabilmektedir. Dinlenmeyi pek sevmedikleri için dinlenirken bile bir şeylerle uğraşmayı tercih ederler. Sürekli hareketli olmak ve hareketli bir hayat yaşamak isteyen başaklar miskinlikten ve tembellikten de hoşlanmazlar.

  Başak Kadını Nasıldır?

  Başak kadınları güzelliğin ve zekanın en etkileyici vücut bulmuş halidir. Göz alıcı olan başaklar zekaları ve pratiklikleri ile ilgi çekerler. Bulundukları her ortamda mantıklı hareketleri ile göze çarparlar ve insanlarda güvenilir bir izlenim bırakırlar.

  Muazzam bir şekilde organizasyon yetenekleri vardır ve başaklar için icraat insanı demek mümkündür. Çalışkan ve yardımsever olan başak kadınları ellerini attıkları her işte başarılı olmayı bilirler. Hayatın her alanını tüm detayları ile planlarlar ve bu plan doğrultusunda yaşamayı tercih ederler.

  Başak Erkeklerinin Özellikleri Nelerdir?

  Başak burcu erkekleri samimi ve cana yakın kişilerdir. Muhabbet etmeyi seven başaklar titiz ve aynı zamanda eleştirel bir kişiliğe sahiptir. Şatafattan hoşlanmayan başak erkekleri sade ve sakin bir hayatı tercih ederler. Titiz ve düzenli olmaları bazen yorucu bir hal alabilse de onlar planlı olmayı severler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow