23 Eylül Hangi Burç? 23 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

23 Eylül Hangi Burç? 23 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

23 Eylül Hangi Burç? 23 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

Zodyak kuşağında bulunan burçlar, doğum tarihlerine göre dört farklı gruba ayrılır. Bu gruplar ise, dört temel elementten oluşur. Bunlar ise; su, hava, ateş ve topraktır. 23 Eylül tarihinde doğan burçlar, kova ve ikizler burcu ile birlikte hava grubu içinde yer alır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

23 Eylül Hangi Burç?

Hava burçlarının en bilinen ortak özellikleri aşırı duygusal ve hassas bir kişiliğe sahip olmaları olarak bilinir. Bu kişilerin hem arkadaşlık hem de sevgililik ilişkilerinde en fazla duyguları ön planda çıkar. Aynı zamanda hava burçları için aşk, mantıktan çok daha önce gelir.

23 Eylül tarihinde doğan kişiler, terazi burcu olarak kabul edilir. 23 Eylül ve 22 Ekim tarihleri arasında doğan kişilerim burcu terazi burcu olarak bilinir. Terazi burcunun, yönetici gezegeni ise Venüs'tür.

23 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

Terazi burçları arkadaşlık ilişkilerine çok büyük önem verirler. Onlar için aşk, arkadaşlık, dostluk, dünyadaki en önemli şeyler arasında yer alır. Anaç ve fedakar olmalarıyla dikkat çeken terazi burçları için aile ilişkileri de çok önemlidir.

Terazi erkekleri, sürekli onaylanmak ve desteklenmek isterler. Ama eleştiriye genellikle tahammülleri yoktur. Terazi kadınları da daha çok yapıcı eleştirilere açıktır.

Terazi hem duygusal hem de fiziksel bakımdan oldukça hassastır. Bu nedenle de özellikle de mevsim geçişlerinde ve kış aylarında çok sık hasta olurlar. Terazi burçlarının en bilinen özellikleri arasında ise, kararsız olmaları yer alır. Hayatlarının her döneminde, tercih yapma konusunda çok zorlanırlar.

23 Eylül Başak Burcu Yükseleni

Yükselen burçlar, insanların doğduğu dakikaya, saate ve doğum yerlerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle de aynı günde doğan kişilerin yükselen Burcu birbirinden farklıdır. 23 Eylül yükselen Burcu hesaplaması yapmak için kişinin doğum saatinin bilinmesi gerekir.

Başak Burcu’nun Kişisel Özellikleri

Başak Burcu, titiz ve mükemmeliyetçi bir burç türüdür. Bu burç ise, yönetici gezegeninden dolayı her zaman doğru bilgiyi arar. Aynı zamanda çoğu zaman zekalarını kendilerine yardımcı olan bir hizmetçi gibi olarak görürler. Bu nedenle de Başak burcunu tanımlayan en doğru sözcük "İncelerim" sözcüğüdür.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber