hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  24 Ağustos Hangi Burç? 24 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  24 Ağustos Hangi Burç 24 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Günümüzde astroloji, hem kadın hem de erkekler tarafından takip edilen, popüler konular arasında yer almaktadır. Gökyüzünün, gezegenlerin ve yıldızların kişilere rehberlik etmesi gün geçtikçe bireyler tarafından ilgi merkezi haline gelmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  24 Ağustos Hangi Burç?

  24 Ağustos'ta doğan bireyler kendi burçlarının ne olduğuna dair araştırmalar yaptıklarında karşılarına başak burcu çıkmaktadır. 23 Ağustos ile 22 Eylül tarihi arasında doğan kişiler kendilerinin Başak burcu olduğunu öğrenmektedirler. Başak burcu değişken etkisinde ve toprak grubuna mensup bir burçtur. Karşıt burcu ise balıktır.

  24 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  24 Ağustosta doğan bireylerin burcu olan başak burcundan kişileri tanımlayabilecek birden çok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklere bakıldığında;

  Detaylara önem veren, ince eleyip sık dokuyan kişiler olarak anılırlar.

  Önem verdikleri ilk konu çalışma hayatlarıdır. Pratik ve becerikli olmaları işlerinde başarılı olmalarının yoluna açmaktadır.

  Sağlık ve temizlik konularında aşırı bir uğraş verme çabasındadırlar. Bu sebeple çevrelerindeki kişiler tarafından titiz bireyler olarak algılanırlar.

  Elle tutulan ve gözle görülen maddi nesne ve durumlara odaklı oldukları için parayı sadece gerekli yerlerde kullanır ve biriktirmeye gayret gösterirler.

  Hayatlarında tembelliğe yer yoktur. Bu sebeple hayatlarından bu kişilik özelliğine sahip bireyleri olabildiğince uzaklaştırırlar.

  Başak Burcunun Yönetici Gezegeni Hangi Gezegendir?

  Toprak grubuna ait olan Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür'dür. Bilginin ve araştırmanın merkezi olan Merkür'den etkilenen başak burcu kişileri sürekli olarak bilgi arayışı içerisinde olan araştırmacı kişilerdir.

  Başak Burcu Kişilerin Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

  Öncelikle fazla samimiyetten hoşlanmayan başak burcu kişilerinin dışarıdan soğuk birisi gibi görünmeleri oldukça sık rastlanan bir durumdur. Fiziksel özelliklerine dikkat edildiğinde boylarının uzun olduğu ve sağlıklı bir vücut yapısı ve saçlara sahip oldukları dikkat çekmektedir. Ten renkleri genellikle açık renge sahip olup saçları ise koyu renk tonlarında ve uzun olduğu görülmektedir.

  Çalışma hayatlarına gösterdikleri özeni dış görünümlerine de göstermektedirler. Genellikle klasik giyimi tercih eden başak burçları kendilerine en yakışan giyim türünü tercih ederler. Ancak abartısız ve maddi durumlarını zedelemeyen bir kıyafet seçimi yapmada da oldukça beceriklidirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow