hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  24 Eylül Hangi Burç? 24 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  24 Eylül Hangi Burç 24 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  24 Eylülde doğanların burcu terazi olarak tespit edilmiştir. Terazi burcunun tarihleri 24 Eylül ve 23 Ekim aralığıdır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  24 Eylül Hangi Burç?

  24 Eylülde dünyaya gelen kişiler terazi burcu olur. Hava grubunun bir burcu olan terazinin yönetici gezegeni Venüs, niteliği ise öncü ve pozitif olarak karşımıza çıkar. İkizler burcunun renkleri pastel renklerdir ve şanslı sayısı da 6 olarak bilinir. Şanslı günü cuma olan bu burcun karşıt burcu koş, metali ise bakırdır.

  24 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  24 Eylül tarihinde doğanların burcu terazi olur. Terazi burçları kararsızlıkları ile bilinirler ve çekici bir yapıları vardır. Büyülü havalarından çevrelerindeki herkes etkilenir ve herkesin ilgisini çeker. Terazi burcunun kafasında çok iyi bir denge vardır ve bu dengeyi kurmak için çok çabalamıştır.

  Her şeyi bilmek ve öğrenmek istedikleri için bazen çok soru sorabilirler. Her konuya hakim olmak isterler ve bunun için de çok çalışırlar. Yaptığı işin doğruluğundan emin olmadan yapmaz bu nedenle de yaptığı her şeyin arkasında durur.

  Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

  Hava grubu burçlarından biri olan terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Sembolü terazi olduğundan terazi burcu kadınının da denge sembolü olduğunu söylemek mümkündür. Kararsız olsalar da verdikleri karardan asla dönmezler ve her yaptıklarının arkasında olurlar.

  Tartışmayı seven terazi burcu kadını eleştiri yapmaktan da hiçbir zaman çekinmezler. Fakat tartışmayı sevseler de uyumlulardır ve bu nedenle çok arkadaşları olur. Sanata ilgi duyan ve becerisi de olan terazi kadınları aşka çok önem verirler. Aşk onlar için önemlidir ve hep gerçek aşkı ararlar.

  Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

  Mantıklı bir kişiliğe sahip olan terazi erkeğinin çekici bir fiziksel görünümü vardır. Genelde uzun boylu ve yapılı olan terazi burcu erkeği girdiği her ortamda dikkat çeker. Gülümsemeyi ve mutlu olmayı sevdikleri için karşısındaki kişiyi de mutlu olmak ister. Bazen dengesiz tavırlara sahip olurlar ve karar verme noktasında da zorluk çekerler. Neşeli kişiliği ile çekici bir hal alan terazi burcu erkeği sosyal çevrede sevilen kişilerdir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow