hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  24 Haziran Hangi Burç? 24 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  24 Haziran Hangi Burç 24 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  En çok merak edilen konuların başında Haziran ayında doğan kişinin burcudur. Her kişinin doğum tarihi bir burca denk geliyor. Doğum tarihini doğru bilen kişiler astrolojide kendi burçlarını öğrenebilir. Böylece dönem dönem onları bekleyen değişimleri de bilebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  24 Haziran Hangi Burç?

  24 Haziran tarihinde doğan bir kişi yengeç burcu oluyor. Yengeç burçları duyarlılıkları ve duygusallıkları ile her ortamda fark yaratabilirler. 23 Haziran ile 24 Temmuz arasında doğan kişiler yengeç burcu oluyor. Son dönemlerde birçok kişi günlük ve yıllık burç yorumlarını bilmek isterler. Dolayısı ile kişi kendi burcunu doğru bilmeli.

  24 Haziran Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  24 Haziran tarihinde doğanlar yengeç burcuna mensuptur. Dolayısı ile duygusal yönleri ağır basacaktır. Son derece duyarlı olan bu burç, aynı zamanda mükemmelliği de arar. Yaptıkları her çalışmada titiz ve detaycılar. Kolaylıkla sorumluluk alır, dolayısı ile bir grupta lider olma durumları vardır. Çevresinde herkesin takdirini kolayca toplayabilen yengeç burcu kişileri, hayatlarını çok hızlı yaşamayı tercih eder.

  Yengeç Burcu Olanların Kişilik Özellikleri

  Yengeç burcu olanlar sevdiklerini sahiplenirler, çok özverili ve önsezisi güçlü bireylerdir. Biri onları kırdıysa kolay kolay affetmezler. Bazen anlamsızca küsebilir veya alınganlık yapabilirler. Sevgilerini pek belli etmezler. Buna rağmen arkadaşlarını ve ailelerini çok önemserler.

  İlişkilerde Yengeç Burcu

  En iyi anlaştığı burçlar; boğa, akrep ve balıktır. Yengeç burcunda olan kişiler kolay kolay kimseye güvenmezler. Ancak bir kere sevdiler mi, onların kıskançlığından kurtulmak da zordur. Partnerlerine karşı oldukça korumacılar. Duygularını kolay kolay dile getirmezler.

  Romantik durumlardan biraz uzak durmayı tercih ederler. Bu da onların çekingen ve utangaç yapılarına bağlı olan bir durumdur. İlişkilerinde aradıkları güven buldukları anda, sevgi dolu bir insan olurlar. Ancak bazen kıskançlık gösterebilirler. Anaç yapısına sahip oldukları için ise kusursuz bir ebeveyn olurlar.

  Yengeç Burçların İş Hayatı

  İş hayatında da kişilik özelliklerini yansıtan yengeç burçları, dürüstlüğe ve saygıya önem veriyorlar. Yengeç burçları için iş ortamı huzur vermelidir. Dolayısı ile işten önce çalışacakları arkadaşlarını ve çevreyi gözden geçirir. İş ortamında sorumluluk almaktan çekinmezler ancak her şeye rağmen de tedbirli olmaktan vazgeçmezler.

  İş alanı olan yengeç burcu insanları, o bölgeyi resmen eve çevirebilirler. Sıcak ve ev gibi bir ortamda çalışmayı tercih ederler. Doktorluk, denizcilik, çocuklarla çalışabilecek meslek alanları yengeç burcu için uygundur. Yengeç burcunun en uğurlu taşı incidir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow