hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Ağustos Hangi Burç? 25 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Ağustos Hangi Burç 25 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  25 Ağustosta doğan kişiler başak burcu olur. Başak burcu planlı ve düzenli olması ile bilinen bir burçtur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Ağustos Hangi Burç?

  25 ağustos gününde doğan kişilerin burcu başak olmaktadır. Bu nedenle de başak burcunun ortak özelliklerini taşırlar. Başak burcu kişileri düzenli ve titiz olmaları ile tanınan kişilerdir. Önceliği hayatının her alanında düzen olmasıdır. Maddi olarak kendilerini her zaman güvende hissetmek istediklerinden çalışmayı severler. Genelde işlerini mükemmel yapmak isterler ve ellerinden gelen tüm çabayı sarf ederler.

  25 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  25 ağustos tarihinde doğmuş bir kişinin güneş burcu başak olur. Başak burcu yönetici gezegeni itibari ile her zaman bilgiyi arayan bir burçtur. Zekalarını kendileri için bir araç olarak görürler ve zekalarını kullanarak her şeyi çözerler. Güvendikleri kişilere karşı sevecen ve yardım sever olurken güvenmedikleri kişilere karşı da genelde soğuk olurlar.

  Ayrıntılarda boğulan birini görürseniz o kişi mutlaka başak burcudur. Çünkü ayrıntılara dikkat ederken asıl görmesi gerekeni kaçırır. Başak burçları sınırlarını bilen ve gerekenden fazlasına da gerek duymayan kişilerdir. Çok düzenli ve mükemmeliyetçi olduklarını söylemek de mümkündür.

  Başak Kadınının Özellikleri Nelerdir?

  Başak kadınları zekanın ve güzelliğin birleştiği kadınlardır. Bulundukları her ortamda mantıksal hareketleri ile dikkat çekerler ve göze çarparlar. Organizasyon yetenekleri oldukça gelişmiştir ve istedikleri her şeyi yaparlar. Çalışkan, yardımsever ve yaratıcı yönleri birleştiğinde ortaya çok güzel şeyler çıkabilir. Pratik oldukları için sorunlara hemen çözüm bulurlar.

  Hayatlarında her şeyi tüm ayrıntısına kadar planlayan ve topluma karşı duyarlı kişilerdir. Hassas ve incel bir ruhları olduğu gibi olaylara da mantık yönünden bakmayı tercih ederler. Fazla detaycı olmaları bazen insanların bunalmasına neden olabilir.

  Başak Erkeğinin Özellikleri

  Başak burcu erkekleri sorgulayıcı ve titiz olur. Beklentisi ve amacı olmayan kimse için boşa zaman harcamaktan hoşlanmazlar. İyi bir eş ve aile babası oldukları söylense de bunun gecikmesi için her şeyi yaparlar. Aşk ilişkileri zordur çünkü her zaman mükemmeli ararlar. Bundan dolayı da müzmin bekar olmaktan kurtulmaları oldukça uzun vakit alabilir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow