25 Aralık Hangi Burç? 25 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

25 Aralık Hangi Burç? 25 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

25 Aralık Hangi Burç? 25 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

25 Aralık gününde doğanlar oğlak burcu olurlar. Oğlak burcu 23 Aralık ile 20 Ocak tarihlerinin arasını kapsar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

25 Aralık Hangi Burç?

Bir kişi eğer 25 Aralık’ta doğmuşsa burcu oğlak olur. Oğlak burcu toprak grubunun bir burcudur ve nitelikleri öncü ile kadınsı olarak karşımıza çıkar. Oğlak burcu Satürn tarafından yönetilen bir burçtur. Oğlakların şanslı sayıları 8, şanslı günleri cumartesi ve karşıt burçları da yengeçtir. Karşıt burçlar genelde birbirleri ile anlaşamayan burçlardır ve bu nedenle oğlak ile yengeç burcunun çok iyi anlaşamayacaklarını söylemek mümkündür.

25 Aralık Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

25 Aralık oğlak burcu olur ve oğlak burçları geleceklerini planlamaya çalışan burçlardır. Bundan dolayı sık sık kuruntuya kapılabilir ve depresyona girebilir. Oğlaklar genelde işleriyle meşgul olurlar ve sosyal yaşantılarına çok fazla zaman harcamazlar. Güçlü iradesi olan oğlaklar tutucu ve ciddi insanlar olarak da kabul edilebilirler.

Dürüst ve güvenilir olan oğlaklar eşlerine karşı sadık olurlar ve ruhsal anlamda da kendilerini doyururlar. Duygusal olarak kendilerini kısıtlayan bu kişiler geleneklerine de bağlılardır. Doğadaki her şeyi ve tüm olayları seven oğlak burçları organize yeteneği yüksek kişilerdir. Oğlak burcu insanları genelde ince yapılıdır ve orta boylu olurlar. Hobileri vardır ve kendileriyle vakit geçirmekten keyif alırlar.

Oğlak Kadınının Özellikleri

Oğlak kadınları çalışkandır ve aklına bir şey koymuşsa onu mutlaka elinden gelen en iyi şekilde yapar. Ayakları her zaman yere sağlam basan oğlak kadınları ilişkilerinde de uzun soluklu ilişkileri tercih eder. Oğlak kadını hayatına aldığı herkesi düşünerek alır ve kimseyi hayatına öylesine almaz.

En sadık burçlardan biri olan oğlaklar alışkanlıklarının dışına çıkmayı da sevmezler. İyi bir dinleyici olan oğlak kadını herkese yardımcı olur ve arkadaşlarının her zaman yanında olur.

Oğlak Erkeğinin Özellikleri

Oğlak burcu erkekleri realist olarak bilinirler. Elinde olan verilerle hareket eden oğlak erkekleri her zaman kendini sağlama almak ister. Kuralcı olan oğlak erkeklerinin kendi kuralları vardır ve çevresinden de bu kurallara uymalarını bekler. Hırslı oldukları için başarılı olurlar ve istediklerini de elde ederler.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber