Güneş tutulmasının burçlara etkileri! 25 Ekim Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Güneş tutulmasının burçlara etkileri! 25 Ekim Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Güneş tutulmasının burçlara etkileri! 25 Ekim Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Yılın önemli doğa olaylarından biri olan Güneş tutulması 25 Ekim’de gerçekleşti. Akrep burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması ile birlikte hayatın pek çok alanında değişimler yaşanacak. Bu nedenle Güneş tutulmasının burçlara etkisi araştırılıyor. Peki, Güneş tutulması hangi burcu nasıl etkileyecek? İşte Güneş tutulmasının burçlara etkileri…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2022 yılı önemli gök olayları takviminin yayımlanmasıyla birlikte güneş tutulmasının etkileneceği burçlar belli oldu. Parçalı Güneş Tutulması, 25 Ekim Salı günü gerçekleşti. Astrolojide "yeniden başlamak" anlamına gelen Güneş tutulması burçları yakından ilgilendiriyor. Akrep burcunda gerçekleşecek olan tutulma için son saatlere girildi. Akrep burcundaki Güneş tutulması, sonlanan, duraklayan ve tükenen ilişkilerin, parasal krizlerin, güçlü ve yoğun duyguların simgesi olabilir.

25 EKİM GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA ETKİLERİ

Koç

Alacak verecek konuları, krediler, borçlar, yatırımlar ve sahip olduklarınız, para kaynaklarınız ile ilgili ani değişikliklere ve yeniliklere hazır olun. Ayrıca kariyer ile ilgili konular da bu 6 aylık dönemin önemli konuları arasında.

Boğa

Bu Güneş tutulması uzun süreli ilişkiler alanında gerçekleşecek ve size “tamam mı devam mı?” diye sordurtacak farkındalıklar yaşatabilir. O nedenle kendinizi toparlayıp bu konu başlıklarında daha temkinli olmanızda fayda var. Kadınlarla olan ilişkinizde daha olumlu olun derim.

İkizler

Bu tutulma sizleri iş hayatınızla ilgili önemli kararlar vermek noktasına itebilir. Artık iş hayatınızda gördüğünüz psikolojik baskılara tahammül etmek istemeyip, ani karar alabilirsiniz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yengeç

Aşk, çocuk, hobi, borsa, şans oyunlarıyla ilgili kısmen iyi gelişmeler gerçekleşebilir. Ama evlilik ve ortaklıklarda sorunlar kendini gösterecek.

Aslan

Yükselen Aslan’lar için oldukça önemli ve belirgin olaylara sahne olacak bir tutulma. Gayrimenkul yatırımları, ev ile ilgili güncellemeler, aile büyükleri ile ilgili gelişmeler, harcamalar gündeme gelebilir.

Başak

Yay burcundaki bu tutulma sizi öncelikle kardeş, arkadaş, iletişim, kısa vadeli planlarınız konusunda sınayabilir. O nedenle bu başlıklarda açıkçası şimdiye kadar olmamış, gitmeyen konular varsa bu tutulma sizi onlarla vedalaşmaya kadar götürebilir.

Terazi

Bu tutulma finans alanında önemli gelişmeleri gündeminize getirebileceği gibi, bazılarınızın ise finansal açıdan keskin bazı kararlar almaları mümkün olacaktır.

Güneş tutulmasının burçlara etkileri 25 Ekim Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecekAkrep

Sevgili Akrep; sağlık, ilişkilerde, yakın çevrenizde, seyahatlerde sorunlar kendini gösterebilir. Özellikle de 23 Ekim-28 Ekim doğumlu akrepler sağlık kontörlünüzü önceden yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yay

Sağlık ile ilgili beklenmedik konular ortaya çıkabilir. Sizi bir süre inzivaya sokacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir sağlık rutini için oldukça güzel bir zaman.

Oğlak

Tutulma öncelikle sizin kariyerden kazandığınız para ile ilgili olan konuları etkileyecek ve sosyal hayatınızdaki etkilerini tekrar tekrar sorgulamanıza neden olabilir.

Kova

Güneş tutulması sizleri kariyer alanında majör değişimlere ve ciddi güzel fırsatlara sürükleyecektir. İlk etapta bu değişim sizin hoşuna gitmese de ileriki süreçte aslında bunun ne kadar da iyi bir dönüşüm olduğunu göreceksiniz.

Balık

Yurt dışı, hukuk, seyahatler, yabancılar, akademik kariyer, eğitim konularında şanslar karşınıza çıkabilir ama sosyal çevrenizdeki ya da topluluklardaki güçlü insanların sert tepkilerinden dolayı bazı sorunlar yaşanabilir.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber