hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Eylül Hangi Burç? 25 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Eylül Hangi Burç 25 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Astroloji konularına merakı olan kişiler burç yorumlarını devamlı olarak okumaktadırlar. Tarih bazında ayarlanan burçlar insanların karakteristik özellikleri hakkında da bilgi verir. Bu tarihler arasında 25 Eylül‘de doğan kişiler Terazi burcu olmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Eylül Hangi Burç?

  25 Eylül tarihinde doğan kişiler Terazi burcudur. Farklı kişilikleri içerisine alan bir burçtur. Karar verme konusunda çok fazla sorunlar yaşadığı herkes tarafından bilinen özellikler arasındadır. Teraziler, duygusallığa önem verir ve ilişkilerinde bir düzen tutturamaz. Denge konusunda zorlanan burçlar arasındadır. İnsanlar ile olan iletişimi kuvvetlidir.

  25 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Terazi burcu, özellikleri bakımından farklı burçlar arasındadır. Karar vermede çok zorlanırlar. Çevresindeki kişilerin fikirlerine her zaman önem verirler. Yardım etmeyi çok severler. İlişki yaşamada karşısındaki kişiyi iyi hissettiren bir burçtur. Duygusal konularda hassas bir karaktere sahiptir.

  25 Eylül Yükseleni Nedir?

  25 Eylül tarihinde doğanların hepsi Terazi burcuna sahip değildir. Yükselen Terazi burcuna sahip kişiler çift karakterli olabilirler. Herhangi bir konuda karar verme konusunda zorlanırlar. Düzeni severler, evdeki eşyaları hep düzenlidir. Geniş konulara ilgi duyarlar.

  Terazi Kadını Özellikleri

  Terazi kadınları, dışa dönük ve arkadaş canlısı insanlardır. Sosyal hayatta ön planda olmayı çok severler. İletişim güçleri yüksektir. Gittikleri bir yerde hemen arkadaş ortamı oluşturabilirler. Uyumlu kişilikleri ile her türlü insan ile hemen kaynaşabilirler. Harika bir dinleyicidirler.

  Arkadaşlarına ve ailelerini çok düşkündürler. Sıkılmadan saatlerce konuşabilir, dinleyebilirler. Bildiği şeyleri arkadaşlarına ve ailesine paylaşmak için can atarlar. Terazi kadını çok kararsızdır. Yüksek standartlara sahiptir. Bu sebeple bazen kibirli olabilirler.

  Terazi Erkeği Özellikleri

  Terazi burcu erkekler idealist ve diplomatik kişiliğe sahiptirler. Her zaman en iyiyi görürler. İnsanları değiştirebileceklerine inanırlar bu sebeple herkese ikinci bir şans verirler. Kadın veya erkek fark etmeksizin hemen arkadaş olurlar. Kolay affederler.

  Arkadaşlıkları veya ilişkileri hemen bitiremezler. Bu sebeple ilişkileri zaman zaman toksikliği evrilebilir. Terazi erkekleri de kadınları kadar kararsızdır. Bir konuda karar vermek onlar için uzun sürebilir. Ne istediklerinden emin olamayabilirler. Terazi erkekleri planları son anda iptal edebilirler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow