hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Kasım Hangi Burç? 25 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Kasım Hangi Burç 25 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  25 Kasım günü ateş grubuna dahil olan yay burcudur. Yay burcu astrolojik takvime göre 22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri aralığını kapsamaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Kasım Hangi Burç?

  25 Kasım yay burcudur. Yay burcuna mensup olan kimseler ateş grubundadır ve yönetici gezegenleri de Neptün ve Jüpiter'dir. Yay burcunun şanslı sayısı 3, şanslı günleri perşembe, renkleri ise mor ve turkuazdır. Yay burcunun ağaçları şekerkamışı, meşe, ıhlamur ve badem çiçekleri ise kırmızı gül, menekşe ve leylaktır.

  25 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  25 Kasım gününde doğanların burçları yay olur. Yay burçları özgürlükleri ile ön plana çıkan burçlardır ve onların hayatına müdahale etmek neredeyse imkansızdır. Her kararı kendileri verirler ve özgürlüklerinin kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Risk almayı severler ve macera onlara keyif veren bir şeydir.

  Aynı anda birden fazla şeyle ilgilenebilirler ve her konuda da başarılı olurlar. Yay burcu bir gün başka yerde diğer gün başka yerde uyanmaktan hoşlanır. Onlar bir yere bağlı olmaktan ve birine bağlanmaktan mümkün olduğu kadar kaçarlar. Bu nedenle yay insanları genelde geç yaşta evlenir.

  Yay Kadını Özellikleri

  Yay burcu kadınları gerçek anlamda kültür sahibi insanlardır. Araştırmayı, gezmeyi görmeyi ve bilgi sahibi olmayı sevdikleri için kültür düzeyleri yüksektir. Her ortamda her insanın dikkatini çeken bu insanlar neşelilerdir ve genelde motivelerdir. Arkadaşları tarafından sevilen yaylar dışarı çıkmaktan ve gece hayatından da hoşlanırlar.

  Özgürlüklerine müdahale edilmesine izin vermeyen yay kadınları hayatlarına karışılmasına da izin vermezler. Yay kadını sevdiklerini el üstünde tutan ve sevmedikleriyle ilgilenmeyen kişilerdir. İyiliksever yay kadınları sorumluluk projelerinde de yer alan kişilerdir.

  Yay Erkeği Özellikleri

  Yay erkeklerinin entelektüel bir kişiliği vardır. Her ne kadar bazen kibirli gibi gözükseler de gerçekten bildiği konularda fikir beyan ederler. Son derece bilgili ve kibar olan yay erkekleri nezaketleri ile tanınan kişilerdir. Ilımlı, sevecen ve enerjik olması sosyal hayatta aranan bir insan olmasını sağlar.

  Cana yakın davranışları sayesinde arkadaşları tarafından sevilir ve her ortamda da kendini gösterir. Yay erkekleri özgürlüklerini sonuna kadar yaşayan ve kimseyi karıştırmayan kişilerdir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow