hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Mayıs Hangi Burç? 25 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Mayıs Hangi Burç 25 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  İnsanlığın doğuşundan bu yana Burçlar ile insan karakteri arasındaki ilişki her zaman merak konusu olmuştur. Bu bağlamda başta yıldız haritası olmak üzere kişilerin doğum günlerine göre burçlar hem karakter oluşumunda hem de yükselen burçlara göre insanlar hayatlarını yönlendirmişlerdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Mayıs Hangi Burç?

  25 Mayıs tarihinde doğan kadın ve erkekler İkizler burcu olarak ifade edilmektedir. Dünyayı oluşturan 5 elementler arasında ikizler burcu Hava grubu burçlar olarak ifade edilmektedir. İkizler burcu kendine özel burç statünde tanımlanmaktadır. Bu bağlamda ikizler burcu genel özelliklerinin detaylı olarak öğrenilmesi halinde ikizler ile anlaşmak daha kolay olacaktır.

  25 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  Kadın veya Erkek ikizler burcu ortak özelliklerine detaylarıyla bakılacak olursa;

  - İkizler Burcu Hava Grubudur.
  - Merkür gezeni ile ifade edilirler
  - İkizler burcunun uğurlu taşı Akik taşıdır
  - İkizler burcunun uğurlu sayısı 5 olarak kabul edilmektedir.

  25 Mayıs Tarihinde Doğan Kadın İkizler Burcu Özellikleri Nelerdir?

  İkizler kadını duygularından çok mantığı ile hareket ederler. Bu yüzden tüm kararlarını mantık çerçevesinde almaktadırlar. Kadın ikizler burcu mantık burcu olması nedeniyle oldukça soğukkanlıdırlar. Herhangi bir olumsuz durum karşısında mutlaka bir çözüm yolu ararlar ve soğukkanlılıkları sayesinde içinde bulunduğu durumdan kolaylıkla sıyrılabilirler.

  Duygu durumları çok karışıktır. Bir dakikası diğer bir saniyesine uymayabilir tam ters köşe duygu durumları yaşayabilirler Bu sebeple ikizler kadını ile arkadaş olmak için onu gerçekten çok sevmek gerekmektedir. aksi takdirde zor karaktere sahip olmaları sebebiyle arkadaşlıkları zor olabilir.

  25 Mayıs Tarihinde Doğan Erkek Özellikleri Nelerdir?

  İkizler Erkeğinin en Önemli özelliği değişken olmalarıdır. Sürekli olarak fikir değiştirme yetileri vardır. Eğitime ve öğrenmeye çok açıktırlar. Eğlenceli bir yapıya sahiptirler Ancak hayal kırıklığına uğramaları halinde oldukça sinirli bir yapıya sahip olabilirler.

  Baba olarak çok güzel aileyi birleştirme özelliklerine sahiptirler. Hayatı sürekli sorgulayan bir zihniyete sahiptirler. Tatil yapmayı ve sürekli değişik yerler görmeyi çok severler. Yalnızlıktan çok hoşlanmazlar ancak gerektiğinde kendi kendilerine yetebilirler.

  Farklı objelerden ve hediyelerden çok hoşlanırlar. Genellikle başkalarında olmayan veya nadir görülen ya da sadece onlara özel yaptırılmış hediyelerden çok hoşlanırlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow