hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Ocak Hangi Burç? 25 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Ocak Hangi Burç 25 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  22 Ocak ile 19 Şubat arasında doğan kişiler Kova burcu içerisinde yer alır. Bu kapsamda 25 Ocak tarihinde doğan kişilerin Kova burcu olduğu görülmektedir. Böylece Kova burcunun karakteristik özelliklerini ortaya çıkar ve hissederler. Tabii genel özellikleri ile beraber aynı zamanda doğum tarihine göre kişisel özellikler de bu noktada ortaya çıkar. Genelde yıldızların etkisi, gezegenlerin konumu ya da Zodyak gibi kriterler incelemeye alınır. Bu konuda uzman kişiler doğum tarihi ve saat ile beraber birçok kriteri ele alarak özellikleri anlatır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Ocak Hangi Burç?


  25 Ocak günü doğan kişilerin burçları kovadır. Kova burcu özellikle karakteristik yapısı ile en ilginç ve farklı burçlar içerisinde yer alır. Daha özgür ve aynı zamanda bağımsız burç olarak da ifade etmek mümkündür.

  Genel ve ortak özellikleri doğrultusunda kadın ve erkek bu tahliyede doğan herkesin davranışı olarak etkisi görünür. Bu etkiler Kova burcunun özellikleri üzerinden kendisini gösterir. Sadece 25 ocak değil Kova burcunun içinde bulunduğu Herkes için bu durum geçerlidir.

  25 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  Durum burçlar üzerinden ele alındığı zaman bireysel özellikler ve aynı zamanda ortak özellikler ön plana çıkar. Bu doğrultuda 25 Ocak tarihiyle beraber Kova burcunda bulunan herkesin bazı ortak özellikleri bulunmaktadır.

  - Öncelikle bağımsızlıklarına düşkün kişiler olduklarını söylemek mümkün.
  - Sezgileri oldukça kuvvetlidir.
  - Muhalif bir kişiliğe sahiptir.
  - Vefalıdır ve geçmişini hiçbir zaman unutmaz.
  - Sabit fikirli ve inatçı olmaları olumsuz yanlarından biridir.
  - Özgür ruhlu yapıları vardır.

  Bu şekilde birçok farklı genel ve ortak özellikleri eşliğinde Kova burcu içerisinde olan kişiler bunları gösterir.

  Kova Burcu Kişisel Özellikleri

  Kova burçları özellikle yüksek hayal gücüne sahip olan kişiler olarak ön plana çıkar. Bu sebepten dolayı edebiyat yanları güçlü kişilerdir. Aynı zamanda entelektüel yapıya sahiplerdir ve bilimsel çalışmaları çok severler.

  Genelde mantıkları ile hareket eden kişiler olarak da bilinirler. Ancak aynı zamanda çok inatçı ve sabit fikirli olabilirler. Vefalı insanlar olmalarının yanı sıra çevresindeki kişiler tarafından sevilen hoş sohbet bireylerdir.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow