hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  25 Temmuz Hangi Burç? 25 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  25 Temmuz Hangi Burç 25 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  25 temmuz tarihinde doğanlar aslan burcu olur. Aslan burcu olmak için 24 Temmuz ile 21 Ağustos arasında bir tarihte doğmuş olmak gerekmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  25 Temmuz Hangi Burç?

  25 Temmuz aslan burcudur ve aslan burcu ateş grubunun bir burcu olarak karşımıza çıkar. Sabit ve pozitif bir burç olan aslan burcunun yönetici gezegeni de güneştir. Karşıt burcu kova olan aslanların şanslı günleri pazar, şanslı sayıları ise 1 ve 4'tür.

  25 Temmuz Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  25 Temmuz tarihinde doğanların burcu aslan olur. Aslan burcu dendiğinde herkesin aklına güçlü ve lider kimseler gelir. Bu düşünce doğrudur çünkü aslanların ortak özellikleri arasında önder olmaları ve başkalarının hayatlarını yönetme, düzenleme isteği vardır. Bundan dolayı aslan burcunu tanımlayan kelimenin yönetirim olduğu bilinmektedir.

  Bu kişiler hayatta her zaman ön planda olmak ve parlakla gösterilmek isterler. İstediklerini başka insanlara da kabul ettirmek ve her zaman takdir görmek isterler. Sevimli ve iyimser olsalar da her şeyi iyisini istedikleri için bazen eleştirel olabilirler.

  Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

  Aslan burcu kadını yüce gönüllü, cömert ve sadık olur. İlişkilerinde ve evliliklerinde çok fazla başarılı olmazlar çünkü kendilerini ön planda olmadığı yerde duramazlar. Gençlik dönemlerinde aşk avcısı olsalar da olgunlaştıkça daha iyisini ararlar ve bu da yalnız kalmalarına neden olabilir.

  Her ne kadar romantik ve duygu yüklü olsalar da lüks yaşam isteklerinden vazgeçmezler. Seçimleri kendi hayatlarına ve ideallerine göre olduğu için çevrelerindeki insan sayısı da parmakla sayılacak kadar azdır. Dürüstlerdir ve düşündüklerini olduğu gibi söyleyecek kadar cesurlardır.

  Aslan Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

  Buru aslan olan bir erkeğin sıcak, romantik ve ateşli bir aşık olduğunu söylemek mümkündür. Birlikte olduğu kadının ayaklarını yerden kesme ve onu mutlu etme konusunda çok başarılıdır. Ağzı laf yapan kişiler oldukları için güzel aşk sözleri de buna eşlik eder.

  Bulunduğu her ortamda söz sahibi olan aslan erkeği yönetmekten ve liderlik yapmaktan da hoşlanır. Aslan burcu karşı cinse ilgi gösterdiği için kendisi de ilgi görmek ister ve ilgi görmediği yerde de durmaz.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow