hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  26 Ağustos Hangi Burç? 26 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  26 Ağustos Hangi Burç 26 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Kişilik hakkında bilgi alabilmek için doğum tarihi doğru bir şekilde bilmek önemlidir. Doğum tarihi burcu belirlemektedir. Burçlar arasında farklılıkları ve ortak yönleri görmek mümkün. Geniş kapsamlı bilgi içeren burç yorumları ile kişinin genel hayatı hakkında bilgi edinmek mümkün oluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  26 Ağustos Hangi Burç?

  Astrolojide tarihler son derece önemlidir. En çok merak edilen sorulardan biri ise, 26 Ağustos tarihi. Bu tarihte doğan bir kişi başak burcu olacaktır. Bu burcun en belirgin özelliği çok fazla çalışkan olmasıdır.
  Aynı zamanda 23 Ağustos - 22 Eylül tarihleri arasında doğan bütün kişiler başak burcunun özelliklerini taşımaktadır. Yükseleni başak olan kişiler ise pratik ve zihinsel güç yönünden dikkat çekiyorlar.

  26 Ağustos Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

  26 Haziranda doğan kişiler başak burcu oluyor. Başak burcu, pratik yapıları ve çalışkan olmaları ile bilinmektedir. Devamlı hareket ederler. Hayatlarında en önemli şey, iştir. Tembel ve güvenmedikleri kişilere yardım etmek istemezler.

  Başak burçların bazı davranışları takıntılı olabilir. En sevmedikleri şey ise dağınıklıktır. Sadece ev ortamı için değil, hayatlarının her alanında düzeni isterler. Yalnız vakit geçirmeyi severler. Başak burcu kişileri, tanımadıklarına karşı çekingen ve utangaç davranışlarda bulunabilirler. Korktukları şey, hasta olmaktır. Hasta olmaktan, birine ihtiyaç olmaktan korkarlar.

  Başak Burcunun İlişkilerdeki Durumu

  Aşk hayatlarında güven duygunu ön planda tutarlar. Çok sadık bir burçtur. Sevdiği kişiye hizmet etmeyi sever. Sevdiği kişinin hayatında problemler var ise, onları çözmek için elinden gelenini yapar. Kendine ayak uyduran, sorun üretmeyen bir partner arar.

  Özellikle başak erkeği romantik ve duygusaldır. Eğer gerçekten aşık olduysa çok fazla değer verir. Disiplini ve kararlığı sever. Başak kadını, gözü kara ve bağımsızdır. Kendi kararlarını kendisi vermek ister. İlişkilerinde bazen mantık ve duygu arasında kararsızlık yaşar. Başak kadını bulunduğu her ortamda güzelliği ile dikkat çekmeyi başarır.

  Başak Burcunun Önemli Özellikleri

  Ticaret, gazetecilik, yazarlık ve finans gibi alanlar başak burcunda olan kişiler için uygundur. İyi idrak sayesinde çok zorlu işlerin üstesinden gelebilirler. Kıvrak bir zekaya sahipler. Bazı konularda çok analizci davranırlar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow