hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  26 Ekim Hangi Burç? 26 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  26 Ekim Hangi Burç 26 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  26 Ekim astroloji takviminde akrep burcuna denk gelir. Eğer doğum gününüz 26 Ekim ise su grubu burçlarından biri olan akrep burcusunuz demektir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  26 Ekim Hangi Burç?


  26 Ekim tarihinde doğan bir kişinin burcu akrep olur. Birçok kişi hem doğum gününe göre burcunu hem de burcunun özelliklerini merak ettiği için araştırmaktadır. Akrep burcu ekim ayının son günlerinden başlar ve kasım ayının sonuna kadar devam eder. Eğer ekim sonlarından kasım sonlarına kadar olan bir günde doğmuşsanız akrep burcu olursunuz.

  26 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  26 Ekim tarihinde doğan herkes akrep burcu olur. Bununla beraber kişisel ve fiziksel özelliklerini de merak ettikleri için internetten araştırırlar. 26 Ekim günü doğan kişiler hayatta uçlarda yaşamayı seven kişiler olurlar. Her şeye ve herkese karşı şüpheci bir tavra sahip olan akrepler sevdiklerini son derece koruyucu bir yapıya sahip olur.

  Akrep burçları kendilerine bir hedef belirlerler ve bu hedefi gerçekleştirene kadar da devam ederler. Çok kolay sinirlenirler ve anlaşılması en zor burçlar arasında yer alırlar. Açlığa dayanamadıkları için diyet ve sağlıklı beslenme genelde akrep burçları için uygun olmaz.

  Akrep Burcunun Kişisel Özellikleri Nelerdir?

  Akrep burcu olan kişiler genellikle kendilerini beğenmiş ve ukala kimseleri hiç sevmezler. İnsan eşitliğini savunan akrepler bu kişilere hadlerini usulüne göre bildirmeyi de oldukça iyi bilir. Kuşkucu olan akrepler genelde kolay kolay bir şeye inanmazlar ve her şeye karşı güvensizlerdir. Eğer bir akrep size güvendiyse sizin için her şeyi yapabilir. Sevdiklerine karşı aşırı korumacı olan akrepler sevdiklerini çok kıskanırlar.

  Akrep Burcu Fiziksel Özellikleri Nasıl Olur?

  Akrep burcu olan kişilerin fiziksel yapıları da kişisel özellikleri kadar merak edilmektedir. Akrepler genellikle orta ya da uzun boylu olurlar. Yuvarlak bir yüz yapısına sahip olan bu kişilerin saçları da koyu renkli ve dalgalı olur. Gözleri çekici ve güzel olan bu kişilerin bakışları da oldukça etkileyicidir. Duyguları derin olan akrepler her ne kadar duygularını içlerinde yaşamayı sevseler de aşık oldukları zaman bunu belli ederler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow