hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  26 Eylül Hangi Burç? 26 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  26 Eylül Hangi Burç 26 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  26 Eylül terazi burcudur. Terazi burcu Venüs tarafından yönetilir ve hava burçları arasındadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  26 Eylül Hangi Burç?

  26 Eylül tarihi terazi burcuna denk gelen bir gündür. Terazilerin şanslı sayıları 6, karşıt burçları koç, şanslı günleri de cumadır. Teraziler karşıt burcu olan koçlarla genelde anlaşamazlar. Terazi burçları yaşamayı seven fakat her şeyin detayına dikkat eden insanlardır.

  26 Eylül Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  26 Eylül tarihinde doğanların burçları terazi olarak karşımıza çıkar. Genelde çekici ve cazibeli olan teraziler büyüleyicidir ve enerjik tavırları ile ön plana çıkarlar. Tartışmaktan kaçınmayan teraziler doğruyu bulmaktan ve haklarını savunmaktan vazgeçmezler. Mantıklı davranmayı seven teraziler mücadele etmeyi severler ve uyumlu bir kişilikleri vardır. Terazi burçları dengeyi ve düzeni de çok severler.

  Terazilerin Kişilik Özellikleri Nasıldır?

  Terazi burçları genelde sevecen ve uyumlu insanlardır. Dengeli ve doğru hareket eden terazi burçları en sinirli ve ters anlarında bile mutlu olabilen insanlardır. Teraziler çalışmayı ve yeni şeyler öğrenerek kendilerine bir şey katmayı severler. Yaşamdan keyif almak için yeni yerler görmek ve yeni insanlar tanımak isterler.

  Terazi burçları için aşk dolu, akıllı ve mantıklı insanlar demek mümkündür. Terazilerin hayalleri vardır ve bu hayallerini gerçekleştirmek için çok çalışırlar. Kibar, naif ve uyumlu olması ile ön plana çıkan terazi burçları ilişkilerinde de adil olurlar. Mantıkları ile hareket eden teraziler düzeni severler.

  Terazilerin Olumsuz Özellikleri Nelerdir?

  Terazi burcunun egosu çok yüksektir ve herkesten önce kendini düşünür. Önce kendi mutluluğunu sonra da diğer insanları düşünürler. Başkalarından akıl almayı sevmeyen teraziler kendilerine akıl vermeye çalışan insanlardan da hemen uzaklaşırlar. Teraziler zor insanlardır ve onları elde etmek için çok uğraşmak gerekir. Teraziler kendileri gibi düşünen ve kendileri gibi hisseden insanlarla daha iyi anlaşırlar.

  Terazi burcu insanları genelde kendilerine ve sağlıklarına dikkat etmeyen insanlardır. Kilo almaya müsait bir yapıları olduğundan kilolu olabilirler. Aşırı hassas ve kararsız yapıları da terazilerin olumsuz özellikleri arasındadır. Zevklerine düşkün oldukları için iradeleri düşüktür ve tembellik yapmayı da çok severler.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow