hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  7 Ekim Hangi Burç? 7 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

  7 Ekim Hangi Burç 7 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...
  expand

  Burçlar, astrolojide güneşin etrafında gezegenlerin belirli etkileşimleri sağlar bu durum Zodyak kuşağı olarak adlandırılır. Her bir burç bağlı olduğu gezegenden gücünü alır ve etkileşimi yeryüzünü etkiler. Bu durum insanların duygusal, karakteristik ve fiziksel özelliklerini oluşturmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  7 Ekim Hangi Burç?

  7 Ekim de dünyaya gelen kişiler Zodyak kuşağı ve Venüs gezegeni kapsamı içerisinde Terazi burcu ile etkileşim sağlarlar. Terazi burçları 24 Eylül ve 23 Ekim tarihleri arasını etkilemektedir.

  7 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri...

  7 Ekim tarihinde doğanlar Terazi burcudur. Terazi burcunun en önemli özelliği denge burcu olarak bilinmektedir. Terazi burcu kişilerin insan ilişkilerinde oldukça dengelidirler. Özellikle Adalet duyguları çok gelişmiştir. Öyle ki gerçekten haklı olduğunu kanaat getirmeler durumunda yakını olsun olmasın haksızlık varsa mutlaka tepki verirler. Her zaman haklıdan yana ve destekçileri olmaktadır.

  Bir konu hakkında karar vermeleri oldukça zordur. Yani kararsız yapıları vardır. Terazi burçları özellikle Terazi kadınlarının estetik yeteneği çok güçlüdür. Konuşmaları hal ve hareketleri ile karşısındaki insanlara kendilerini çok çabuk kabul ettirirler.

  Dengeli hareket etmeleri toplum içerisinde saygınlıklarını artırmaktadırlar. Auroları çok iyidir. Konuşmaya başladıklarında etraftakiler ister istemez etkisine girer ve Terazileri dinlemeye başlarlar. İkna kabiliyetleri çok yüksektir.

  Terazi burcu insanları başarılı olması için gerçekten istemeleri gerekmektedir. Terazi burcu bir kişiye istemediği bir şey yaptırılması mümkün değildir.

  Terazi Kadını Özellikleri Nelerdir?

  Terazi kadınları dış görünümleri çok estetiktir. Kendilerine aşık olmak elde değildir. Sadece Dış görünüşü değil, aynı zamanda yaptıkları işler, başarıları, düzgün diksiyona sahip olmaları ve fikirleriyle oldukça dikkat çekmektedirler. Terazi burcu ile anlaşmak kolaydır.

  Gerçekten dost canlısı ve yardım severdir. İyi niyetlidir. Ancak iyi niyet suistimal hissetmesi halinde gerçekten nefret eder ve hakkını sonuna kadar arar. Terazi burçları affedicidir. Aynı hatalara iyi niyeti kalmaz ise kolaylıkla o kişiyi hayatından çıkarabilir.

  Terazi Burcu Meslekleri

  Terazi burcu Adalet gücü çok yüksek burçtur Dolayısıyla Hukuk dalında Avukatlık mesleği onlar için biçilmiş bir kaftandır. Ayrıca sanat yönleri çok gelişmiştir. Dolayısıyla resim, heykel, müzik, enstrüman çalma, Ses güzelliği teraziler için en sevilen meslekler arasında yer almaktadır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow